رتبه اول نتیجه کار تیمی

 

 

 

روابط عمومی منطقه ساری رتبه برتر کشوردر سال 96 شد

به گزارش فاق آانلاین از ساری ،مسئول روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه ساری گفت: رتبه اول در ارزیابی عملکرد سال 96 روابط عمومی مناطق ۳۷ گانه شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران از آن منطقه ساری شد .
به گزارش روابط عمومی ، عباس خلیل پور مسئول روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه ساری با تشکر از تلاشهای کارکنان روابط عمومی منطقه ساری در به ثمر رسیدن و کسب رتبه اول ارزیابی عملکرد روابط عمومی های 37 منطقه در سطح کشور ، بیان کرد : این منطقه توانست طی چهار دوره پیاپی ارزیابی در سال 96 بین ۳۷ منطقه در سطح کشور رتبه اول را از آن خود کند ، این در حالیست که در دوره قبل ارزیابی عملکردها در سال 95 جزء رتبه های برتر بوده است .
عباس خلیل پور با تقدیر از روسای واحدها خصوصا حمایت های مدیرمنطقه ساری ادامه داد : در هر دوره عملکرد مناطق در رشته های پایگاه اینترنتی، فرهنگی، ارتباط با رسانه ، مطالعات اجتماعی ، طرح تکریم، سمعی و بصری ، انتشارات و سامانه پاسخگویی به شکایات مردمی مورد ارزیابی قرار می گیرد که روابط عمومی منطقه ساری با کسب امتیاز 6/99 از 100 امتیاز رتبه اول را به افتخارات روابط عمومی منطقه ساری در چهار دوره از سال 96 اضافه کرد . 
خلیل پور اظهار کرد: روابط عمومی منطقه ساری با بهره گیری از کارشناسان متخصص خود در این عرصه و انجام کار تیمی توانست در سه سال گذشته با طرح ایده های جدید و بروز و اجرای آنها در سطح مناطق 37 گانه شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران و استان ،همچنین مشاوره با اساتید دانشگاهی و ارتباط نزدیک با رسانه ها و مشتریان ، توانست منطقه ساری را به اهداف خود برساند.
عباس خلیل پور گفت : انتقال دانش با تعامل روابط عمومی ها می تواند یکی از راهکارهای ارتقاء و مدیریت دانش باشد و روابط عمومی منطقه ساری با بهره گیری از این مدیریت توانسته حائز رتبه اول در مناطق 37 گانه شود .
مسئول روابط عمومی منطقه ساری تاکید کرد : در حال حاضر این روابط عمومی با بهره گیری از فناوری روز این رشته و بهره گیری از کارشناسان متخصص با برنامه ریزی کوتاه مدت و میان مدت ، ارتقاء سطح کیفی کار کرد واحدهای مختلف شرکت را در دستور کار پژوهشی خود قرار داده است .
وی در پایان اظهار داشت : روابط عمومی منطقه ساری در مراسمی که به مناسبت هفته روابط عمومی و 27 اردیبهشت روز ملی ارتباطات و روابط عمومی در استانداری مازندران برگزار شد به پاس تلاشهای بی دریغ لوح تقدیری از استاندارمازندران دریافت کرد .

                                                                                                                                                    www.afaghonline.ir