سردار نقدی در جمع خبرنگاران:

ورود بسيج به سوريه جنگ اين کشور را به قدس خواهد کشاند

يکشنبه 10 دی 1391 بازدید: 1100 کد خبر: 3305 [نسخه چاپی]
رئیس سازمان بسیج مستضعفین ضمن تکذيب ورود نیروهای سپاه به سوریه گفت: اگر چنین اجازه‌ای به بسیج داده شود این جنگ در سوریه ختم نخواهد شد و تا قدس پیش خواهد رفت
به گزارش خبرنگار دفاعی - امنيتي باشگاه خبرنگاران، سردار محمدرضا نقدی در حاشيه همايش تجليل از پيشکسوتان بسيج، در جمع خبرنگاران با اشاره به جزئیات رزمایش بیت‌المقدس خوزستان گفت: شب گذشته این رزمایش به پایان رسید و ما شاهد حضور شورانگیز جوانان عاشورایی در این رزمایش بودیم.

وی در پاسخ به سؤال خبرنگاری مبنی بر تمهیدات امنیتي برای انتخابات ریاست جمهوری آتی تصریح کرد: امنیت کشور ما را، مردم تامین می‌کنند؛ ما این را می‌دانیم که عمده‌ترین اتکا امنیت بر نیروهای سازمان رسمی بوده و عمده‌ترین بار بر دوش مردم است که با هوشمندی خود امنیت را تامین می‌کنند. پیش‌بینی می‌کنم انتخابات ریاست جمهوری آینده، انتخاباتی آرام و با حضور خوب مردم باشد.

سردار نقدی در پاسخ به سوالی ديگر مبنی بر حضور نیروهای بسيج و سپاه در سوریه اظهار داشت: حضور نیروهای سپاه در سوریه صحت ندارد؛ اما اگر چنین اجازه‌ای به بسیج داده شود این جنگ در سوریه ختم نخواهد شد و تا قدس پیش رفته و هیچ مانعی در سر راه آن قرار نخواهد داشت.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین در خصوص پیشرفت علمي در ایران بیان کرد: ایران در تولید علم در رتبه اول منطقه قرار دارد و در هر جایی که ما تحریم شویم پیشرفت می‌کنیم.

وي با اشاره به تحريم تسليحاتي کشور خاطرنشان کرد: طبیعی است که در این عرصه پیشرفت داشته باشیم؛ در بحث‌های هسته‌ای، ‌بیولوژیک و دارو نيز تحریم‌ شده‌ایم اما با وجود همه این تحریم‌ها پیشرفت کرده‌ايم.