مسئول روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه ساری :

رتبه اول نتیجه کار تیمی

سه شنبه 15 خرداد 1397 بازدید: 638 کد خبر: 12778 [نسخه چاپی]

 

 

 

روابط عمومی منطقه ساری رتبه برتر کشوردر سال 96 شد

به گزارش فاق آانلاین از ساری ،مسئول روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه ساری گفت: رتبه اول در ارزیابی عملکرد سال 96 روابط عمومی مناطق ۳۷ گانه شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران از آن منطقه ساری شد .
به گزارش روابط عمومی ، عباس خلیل پور مسئول روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه ساری با تشکر از تلاشهای کارکنان روابط عمومی منطقه ساری در به ثمر رسیدن و کسب رتبه اول ارزیابی عملکرد روابط عمومی های 37 منطقه در سطح کشور ، بیان کرد : این منطقه توانست طی چهار دوره پیاپی ارزیابی در سال 96 بین ۳۷ منطقه در سطح کشور رتبه اول را از آن خود کند ، این در حالیست که در دوره قبل ارزیابی عملکردها در سال 95 جزء رتبه های برتر بوده است .
عباس خلیل پور با تقدیر از روسای واحدها خصوصا حمایت های مدیرمنطقه ساری ادامه داد : در هر دوره عملکرد مناطق در رشته های پایگاه اینترنتی، فرهنگی، ارتباط با رسانه ، مطالعات اجتماعی ، طرح تکریم، سمعی و بصری ، انتشارات و سامانه پاسخگویی به شکایات مردمی مورد ارزیابی قرار می گیرد که روابط عمومی منطقه ساری با کسب امتیاز 6/99 از 100 امتیاز رتبه اول را به افتخارات روابط عمومی منطقه ساری در چهار دوره از سال 96 اضافه کرد . 
خلیل پور اظهار کرد: روابط عمومی منطقه ساری با بهره گیری از کارشناسان متخصص خود در این عرصه و انجام کار تیمی توانست در سه سال گذشته با طرح ایده های جدید و بروز و اجرای آنها در سطح مناطق 37 گانه شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران و استان ،همچنین مشاوره با اساتید دانشگاهی و ارتباط نزدیک با رسانه ها و مشتریان ، توانست منطقه ساری را به اهداف خود برساند.
عباس خلیل پور گفت : انتقال دانش با تعامل روابط عمومی ها می تواند یکی از راهکارهای ارتقاء و مدیریت دانش باشد و روابط عمومی منطقه ساری با بهره گیری از این مدیریت توانسته حائز رتبه اول در مناطق 37 گانه شود .
مسئول روابط عمومی منطقه ساری تاکید کرد : در حال حاضر این روابط عمومی با بهره گیری از فناوری روز این رشته و بهره گیری از کارشناسان متخصص با برنامه ریزی کوتاه مدت و میان مدت ، ارتقاء سطح کیفی کار کرد واحدهای مختلف شرکت را در دستور کار پژوهشی خود قرار داده است .
وی در پایان اظهار داشت : روابط عمومی منطقه ساری در مراسمی که به مناسبت هفته روابط عمومی و 27 اردیبهشت روز ملی ارتباطات و روابط عمومی در استانداری مازندران برگزار شد به پاس تلاشهای بی دریغ لوح تقدیری از استاندارمازندران دریافت کرد .