رزمنده 8 سال دفاع مقدس: مردم ما برای پیشبرد جنگ، دل های خود را روانه جبهه کردند

سه شنبه 14 فروردين 1397 بازدید: 865 کد خبر: 12776 [نسخه چاپی]
حسینعلی شیرآقایی، رزمنده بهشهری 8 سال دفاع مقدس گفت: ایجاد ناامنی در ایران و تحمیل جنگ نابرابر قدرت های بزرگ جهان و کشورهای دیگر به میهن اسلامی، نشان دهنده خصومت دشمنان است.
به گزارش  آفاق انلاین ، حسینعلی شیرآقایی، رزمنده بهشهری 8 سال دفاع مقدس در گفتگو با خبرنگار اعزامی به قرارگاه رسانه ای شهید کابلی در خرمشهر با بیان اینکه انقلاب نوپای اسلامی از بدو شکل گیری مورد دشمنی عوامل نفوذی انگلیس، آمریکا، صهیونیست و کشورهای متخاصم با نظام اسلامی بود اظهار کرد: توطئه، ترور، شهادت شخصیت ها همگی بیانگر کینه دشمنان از اسلامی است که در شکل حکومت و نظامی مستقل در ایران اسقرار یافت، لذا با روش های مختلف در صدد براندازی آن شدند.
شیرآقایی با بیان اینکه ایجاد ناامنی در ایران و تحمیل جنگ نابرابر قدرت های بزرگ جهان و کشورهای دیگر به میهن اسلامی، نشان دهنده خصومت دشمنان است، گفت: رزمندگان اسلام با دستان خالی و ابتدائی ترین سلاح های نظامی با توکل به خدا مقابل استکبار، صهیونیست و تمام کفر جانانه ایستادگی کردند تا نظام اسلامی از گزند دشمنان حفظ شود.
فرمانده دوران دفاع مقدس ادامه داد: رژیم بعثی با حمایت های بیگانگان و کشورهای مزدور تهران و نکا را بمباران کردند ولی با استقامت مردم در برابر متجاوزان شکست خوردند.
وی افزود: در چنین شرایطی همگام با نیروی نظامی کشور نیروهای پاسدار و بسیجی، پیرو امر امام(ره) برای دفاع از میهن اسلامی به دفاع پرداخته و در میدان نابرابر نبرد جانانه عمل کردند.
این رزمنده دفاع مقدس با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری مبنی بر بیان واقعیت های تلخ و شیرین جنگ تحمیلی به نسل های آینده، اظهار کرد: ناگفته های دوران جنگ تحمیلی باید نسل به نسل و سینه به سینه منتقل شود تا تاریخ فداکاری، رشادت، ایثارگری، حقانیت جبهه اسلام و وحشی گری تخاصم استکباری و جهانی با آزمایش انواع تسلیحات آنان علیه ملت اسلامی را تثبیت کند.
شیرآقایی با تاکید بر لزوم تبیین حقایق جبهه و پشت جبهه، گفت: در زمانی که وضعیت اقتصادی و زندگی مردم میهن اسلامی سامان درستی نداشت، مردم ما برای پیشبرد جنگ، دل های خود را روانه جبهه کردند.
وی بیان صادقانه واقعیت های دفاع مقدس را برای کاروانهای راهیان نور دانشجویی، دانش آموزی و اقشار مختلف و مشتاقی که با ورود به مناطق عملیاتی دفاع مقدس، آماده بهره مندی از آن هستند را وظیفه راویان و متولیان دانست.