سردار عمرانی:

هفت تپه مستند فراموش شده تاریخ جنگ تحمیلی است

دوشنبه 13 فروردين 1397 بازدید: 730 کد خبر: 12773 [نسخه چاپی]
سردار عمرانی، اولین فرمانده لشگر ویژه 25 کربلاگفت: تاریخ هفت تپه ویژگی های خاص خودش را دارد که باید به همت همه مسئولین احیاء شود وفرهنگ شهادت و ایثار را به نسل های آینده منتقل کرد.
به گزارش سایت تحلیلی آفاق انلاین  ،سردار عمرانی، اولین فرمانده لشگر ویژه 25 کربلا با بیان اینکه اردوگاه نظامی شهید منتظری هفت تپه بزرگترین پادگان سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بود، اظهارکرد: این منطقه 6500 هکتار بود که به 25 هزار رزمنده آموزش های لازم داده می شد.
وی افزود: در این پادگان آموزش های مختلف برای آمادگی در برابر دشمن شامل غواصی و تانک و گردان های پیاده که از هفت تپه گردان به گردان غواص های خط شکن داده شد که سبب فتح اروند، پل های بصره، دروازه های فاو و هفت تپه حلبچه شده است.
اولین فرمانده لشگر ویژه 25 کربلا با بیان اینکه هفت تپه بارگاه و گنبد و گلدسته ندارد اما تحول ساز است، گفت: اسم هفت تپه خانواده های شهدا را خوشحال می کند و این مکان اوج برادری، ایمان وشهادت طلبی بود.
سردار عمرانی با اعلام اینکه آرزوی جوانان هفت تپه شهادت بود، بیان کرد: جوانان آموزش دیده هفت تپه با توکل بر خدا و حمایت های مردمی از پشت جبهه توانستند خاک غصب شده این میهن را از دشمنان کافر پس بگیرند.
وی به رشادت های جوانان در هشت سال دفاع مقدس،گفت: جوانان ما با دست خالی و به پشتوانه ارزش ها و معرفت دینی در برابر ابر قدرت های جهان ایستادند و پشت ابرقدرت ها را به زمین زدند.
اولین فرمانده لشگر ویژه 25 کربلا افزود: وسایل و مهمات جنگی ما در برابر دشمنان بسیار ناچیز بود آن ها به پشتوانه توپ و تانک، هواپیماهای فوق پیشرفته، دلارهای بلاعوض، پنتاگون و ژنرال های آمریکایی داشتند ولی ما از کمترین تجهیزات و امکانات برخوردار بودیم که با اراده جوانان و توکل برخدا به پیروزی رسیدیم.
سردار عمرانی با بیان اینکه هفت تپه مستند فراموش شده تاریخ جنگ تحمیلی است، تاکید کرد: تاریخ هفت تپه ویژگی های خاص خودش را دارد که باید به همت همه مسئولین احیاء شود وفرهنگ شهادت و ایثار را به نسل های آینده منتقل کرد.