آمریکا توان مهار انقلاب اسلامی را ندارد

جمعه 20 بهمن 1396 بازدید: 541 کد خبر: 12742 [نسخه چاپی]

به گزارش افاق انلاینٰ سردار شالیکار فرمانده قرارگاه منطقه ای غدیرنیروی زمینی سپاه شمال کشورکه در خصوص ناآرامی های اخیر سخن می گفت با تاکید بر مطلب فوق افزود:
بسیار ساده اندیشی است که خیال کنیم جبهه استکبار در فکر انتقام از شکست های منطقه ای و جهانی خود نباشد. داغی که به دل آمریکا و متحدان منطقه ای او بواسطه ی شکست مفتضحانه در عرصه نبرد تن به تن و سینه به سینه با مقاومت اسلامی وارد شده است،برای دوست و دشمن قابل درک است. اینک آمریکا یک ببر کاغذی و پوشالی است و ایران بزرگ پیروز قطعی مقاومت اسلامی در برابر فتنه های منطقه ای و جهانی است.
این فرمانده ارشد نظامی افزود:
مدارا و ملاطفت نظام مقتدر ایران اسلامی با مطالبات و اعتراضات مردمی بمنظور جدا کردن صفوف منتقدان ومعترضان واقعی با اندک اجیر شدگان وابسته به استکبار صورت می گیرد, واِلّا کنترل و مدیریت این گونه تجمعات برای دستگاه های اطلاعاتی،امنیتی و انتظامی بسیار آسان است. یکی از دغدغه های امنیتی ما پس از اضمحلال داعش در منطقه این بود که پس مانده های این گروهک تکفیری در اطراف مرزها و درون کشور را شناسایی و منهدم نمائیم، به حول قوه الهی اینک عناصر تکفیری و منافق سراسیمه وارد عرصه شده اند، این طلیعه ای برای پاکسازی کشور از عناصر تروریستی است.
سردار شالیکار افزود: شعار وطن پرستی از نوکران حلقه بگوش آمریکا و اسرائیل در فضاهای ماهواره ای و بعضاً در قالب اغتشاشات یک شعار سراسر دروغ و تهوع آور است، زیرا این فراریان به دامان استکبار دستشان تا مرفق به خون هموطنان بیگناه آلوده است. آنها در یک رسوایی آشکار، حاضر شدند در رکاب صدام معدوم به کشور خود حمله کنند.
این فرمانده مازندرانی دوران دفاع مقدس در پایان تاکید کرد: وقایع اخیر به همه می آموزد که هر کس در هر جایگاهی که قرار دارد آنرا سنگر دفاع از اسلام و عرصه خدمت به هموطنان و سنگر صبر و بصیرت و دفاع ازخیمه گاه ولایت و رهبری معظم بداند.
رمز موفقیت کشور و مصلحت ملت بزرگ در همدلی،صمیمیت و حل مشکلات مردم و ایجاد رونق، تولید واشتغال است. این راه پیمودنی است و در این مسیر اَنفاس قدسیه حضرت ولی عصر(عج) و ارواح مطهر شهدای راه حق در معیت ماست.