دبیر شورای سیاست گذاری کتاب سال تأمین اجتماعی:

در جشنواره کتاب سال تأمین اجتماعی نویسنده، مترجم، انتشارات و پایان نامه برتر معرفی می شود

جمعه 03 دی 1395 بازدید: 985 کد خبر: 12592 [نسخه چاپی]
مشاور مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی در امور رسانه و دبیر شورای سیاست گذاری جشنواره کتاب سال تأمین اجتماعی گفت: انتخاب کتاب سال تأمین اجتماعی در ٤ محور شامل؛ نویسنده برتر، مترجم برتر، انتشارات برتر و پایان نامه برتر انجام می شود.

به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تأمین اجتماعی، دکتر علیرضا امیرپور اظهار داشت: اولین جلسه شورای سیاست گذاری جشنواره کتاب سال تأمین اجتماعی تشکیل شد و فراخوان انتخاب کتاب سال تأمین اجتماعی به زودی از طریق رسانه ها اعلام می شود.

وی افزود: هدف از اجرای این برنامه، توسعه فرهنگ کتاب خوانی و حمایت از گسترش ادبیات حوزه رفاه و تأمین اجتماعی، شناسایی کتب و نویسندگان برتر حوزه رفاه و تأمین اجتماعی و معرفی آنها به جامعه علمی، تشویق و حمایت از نویسندگان کتب برتر و تقویت روحیه و انگیزه های تحقیق و پژوهش و ارتقای سطح پژوهش های مرتبط با تأمین اجتماعی و شناسایی ظرفیتها و توانمندی های پژوهشی کارکنان سازمان تأمین اجتماعی و بهره گیری از پژوهشهای علمی در سیاست گذاری ها و برنامه های اجرایی سازمان است.

دکتر امیرپور گفت: اعضای شورای سیاست گذاری جشنواره کتاب سال تأمین اجتماعی با حکم دکترسیدتقی نوربخش مدیر عامل سازمان منصوب شده اند و بر این اساس؛ دکتر منصور اعتصامی، معاون فرهنگی و اجتماعی سازمان به عنوان رئیس و اینجانب به عنوان دبیر شورا منصوب شده ایم.

وی ادامه داد: همچنین دکتر مسعود کوثری، مدیرعامل انتشارات علمی و فرهنگی؛ دکتر شهرام غفاری، رئیس موسسه عالی پژوهش تامین اجتماعی؛ دکتر فرید الدین حدادعادل، عضو شورای فرهنگی و اجتماعی سازمان تامین اجتماعی؛ مجید غلامی‌جلیسه، مدیرعامل خانه کتاب و امیرعباس تقی‌پور، مشاورمدیرعامل و مدیرکل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی به عنوان اعضای شورای سیاستگذاری کتاب سال تامین اجتماعی انتخاب شدند.

دکتر امیرپور با تأکید بر اینکه کمیته علمی این همایش زیرنظر موسسه عالی پژوهش تأمین اجتماعی تشکیل می شود و کار بررسی و انتخاب نهایی آثار در این کمیته انجام می شود، گفت: آثار تألیفی و ترجمه ای و پایان نامه هایی که از سال ٩٠ به بعد منتشر شده اند می توانند در این جشنواره شرکت کنند.

مشاور مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی گفت: فراخوان ارسال آثار به زودی در سایت رسمی سازمان تأمین اجتماعی قرار می گیرد و پدیدآورندگان می توانند از این طریق آثار خود را به کمیته علمی ارائه دهند.

دکتر امیرپور افزود: مراسم اختتامیه و معرفی آثار برگزیده کتاب سال تأمین اجتماعی همزمان با هفته تأمین اجتماعی سال ٩٦ برگزار خواهد شد.