ورزشی

تیم ملی والیبال بازی برده را باخت

به گزارش سایت تحلیلی خبری گزارشگر،سرمربی تیم والیبال ایران پس از شکست 3 بر 2 مقابل لهستان گفت: در بازی امروز مقابل تیم قدرتمند حریف، هر کاری که برای انجام یک والیبال خوب بود، به نمایش گذاشتیم. فکر می‌کنم کاری که باید می‌توانستیم را به نمایش گذاشتیم. 2 بر صفر جلو بودیم در یک تورنمنت بزرگ در نظر بگیرید چنین برتری کار راحتی نیست.

فینال روز نخست مسابقات کشتی فرنگی قهرمانی جهان

در پایان روز نخست رقابت های کشتی فرنگی قهرمانی جهان و گزینشی المپیک در شهر لاس وگاس آمریکا، مدال های طلا به سه کشور رسید و 18 فرنگی کار سهمیه المپیک 2016 برزیل را کسب کردند.

والیبال جام واگنر: ایران به ژاپن باخت

تیم ملی والیبال ایران در آخرین دیدار خود در جام واگنر سه بر صفر مغلوب ژاپن شد.

والیبال جام واگنر: ایران سه بر یک مغلوب لهستان شد

تیم ملی والیبال ایران در دومین روز جام واگنر سه بر یک مغلوب لهستان، میزبان این رقابت‌ها شد.

اتلتیک بیلبائو قهرمان سوپرجام اسپانیا شد

تیم فوتبال اتلتیک بیلبائو در دیدار برگشت سوپرجام باشگاه‌های اسپانیا برابر بارسلونا به تساوی رسید تا به لطف پیروزی پرگل در دیدار رفت جام قهرمانی را بالای سر ببرد.

مسابقات جودو قهرمانی بسیج استان مازندران با قهرمانی چالوس خاتمه یافت

مسابقات جودو قهرمانی بسیج مازندران در رده سنی نوجوانان (ویژه طرح استعداد یابی) بمناسبت گرامیداشت  ده هزارو چهارصد شهید استان مازندران و سی شهید غواص استان مازندران در سالن صالحین چالوس با حضور ۶۰ ورزشکاراز تیم‌های ساری، بهشهر، قائمشهر، آمل، چالوس، نور و عباس آباد برگزار شد. در تاریخ ۲۲ مرداد ۹۴ با حضور هفت شهرستان برگزار گردیده بود با قهرمانی چالوس خاتمه یافت.

بابل قهرمان مسابقات کشتی بسیج استان مازندران شد

 

به گزارش سایت تحلیلی خبری گزارشگرمسابقات کشتی بسیج استان مازندران که   روز  در شهرستان جویبار  در سالن جهان  پهلوان رضا یزدانی برگزارشده بود با قهرمانی تیم کشتی بسیح شهرستان بابل خاتمه یافت

جویبارفاتح پیکارهای تکواندو بسیج مازندران شد

مسابقات قهرمانی تکواندو بسیج استان مازندران  کرامیداشت یادوخاطره  ده هزارو چهارصد شهید استان مازندران که   از صبح روز پنج شنبه   در سالن شهدای سپاه کربلای مازندران  برگزارشده بود با قهرمانی تیم جویبار پایان یافت.

ملی‌پوشان والیبال خود را براي جا‌م جها‌ني آماده می کنند

- ملی‌پوشان والیبال ایران تمرین خود را در آستانه اعزام به مسابقات واگنر لهستان آغاز کردند. نكته جالب در تمرين ديروز اينكه فرهاد ظريف، ليبروي سابق تيم ملي واليبال ايران كه در ليست جديد سرمربي تيم ملي قرار ندارد در سالن فدراسيون واليبال حاضر شد و دقايقي با لباس شخصي با بازيكنان گفت‌وگو كرد. وي برخورد گرمي با بازيكنان تيم ملي داشت و اواسط تمرين سالن را ترك كرد.

نتایج ضعیف کشتی فرنگی در لهستان

اکنون و در حالی که مسابقات المپیک ریو را در فاصله یک سال و چند ماهی ما قرار دارد وضعیت تیم قهرمان المپیک قبلی در شرایط ناگواری قرار دارد. به گونه‌ای که خیلی‌ها نگران هستند با این وضعیت فرنگی‌کاران کشورمان نتوانند در حد و اندازه چهار سال قبل حاضر شوند.

سومین دوره جشن برترین های چهارهمین دوره لیگ برتر برگزار شد

روابط عمومی سازمان لیگ فوتبال ایران توضیحاتی را در مورد جشن برترین های چهاردهمین دوره لیگ برتر ارائه کرد.