سیاسی

26 نماینده‌ی مجلس از عملکرد وزیر راه انتقاد کردند

26 نماینده‌ی مجلس شورای اسلامی در نامه‌ای خطاب به رئیس مجلس نسبت به عملکرد وزیر راه در حوزه‌ی مسکن مهر اعلام انتقاد کردند و خواستار تهیه‌ی گزارشی از سوی مجلس در این رابطه شدند.

ماجرای زمین خواریهای صورت گرفته در زمان جاسبی تکذیب شد

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی برای نخستین بار با رد تمام زمین خواریهای صورت گرفته در زمان جاسبی، گفت: برای من محرز شده که این حرف اشتباه بوده است.

انتخاب رییس‌جمهور از طریق مجلس و نمایندگان ملت

آیت‌الله جعفر سبحانی با بیان این‌که «گزینش رییس‌جمهور از طریق رای مستقیم مردم پیامدهایی دارد» پیشنهاد کرد که رییس‌جمهور کشور، از طریق مجلس و نمایندگان ملت برگزیده شود.

زائران آزاده شده به آغوش خانواده‌هایشان بازگشتند

زائران آزاد شده ایرانی ساعت 20 با استقبال رسمی حسن قشقاوی، معاون پارلمانی، کنسولی و امور ایرانیان خارج از کشور وزارت خارجه و علاءالدین بروجردی، رییس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی وارد سالن انتظار ترمینال یک فرودگاه مهرآباد شدند.

هشدار رهبر معظم انقلاب نسبت به برخی اظهارنظرها وحتی توصیه‌ها درباره انتخابات ریاست جمهوری

رهبر معظم انقلاب اسلامی، صبح امروز در جمع هزاران نفر از مردم متدین و انقلابی قم، پیامدهای مبارک و تعیین کننده قیام 19 دی مردم قم را جلوه‌هایی از تحقق وعده‌های صدق الهی خواندند و با تأکید بر ایستادگی و هوشیاری کامل در مقابل طرح‌ها، روش‌ها و حرکات دشمن بویژه در قبال انتخابات خرداد آینده، نکات مهمی را درباره وظایف مسئولان، خواص، مردم، رسانه ها و کسانی که قصد نامزدی در این انتخابات را دارند، بیان کردند.

تشویق مطهری به کاندیداتوری

نماینده عضو جریان اصولگرایان مستقل در مجلس هفتم که نزدیکی زیادی به جریان صدای ملت دارد، از ارائه پیشنهاداتی به علی مطهری برای کاندیداتوری در انتخابات سال 92 خبرداد و در عین حال گفت: در صورتی که شرایط فراهم باشد ممکن است صدای ملت تبدیل به یک حزب شود.

وزیر اقتصاد دومین کارت زرد خود را از مجلس گرفت

نمایندگان مجلس شورای اسلامی از توضیحات شمس الدین حسینی وزیر اقتصاد در خصوص علت عادم اخذ معوقات بانکی به خصوص از افرادی که تسهیلات سنگین دریافت کرده اند قانع نشدند و مجلس نهم دومین کارت زرد را به وزیر اقتصاد داد.

وحید دستجردی به بیمارستان آرش برمی‌گردد

دکترمرضیه وحید دستجردی پس ازبرکناری از وزارت بهداشت به محل فعالیت قبلی خود در بیمارستان آرش برمی‌گردد .

معدن بانیزو در خطر انفجار

خبرگزاری مهر: معدن باب نیزو زرند پس از اینکه دچار سانحه شد و 11 نفر را به کام مرگ فرستاد از ایمنی کافی برای فعالیت برخوردار نیست و با نشت گاز در معدن همراه است اما از کار افتادن سیستمهای تهویه، این معدن را با خطر انفجار مواجه کرده است.

طریقت منفرد احساس خوبی از جانشینی دستجردی ندارد

سرپرست وزارت بهداشت گفت: در ابتدای دولت نهم قرار بود من وزیر بهداشت شوم که بنا به دلایلی این امر منتفی شد.

جزئیات فرود اضطراری هواپیمای آمریکایی در اهواز

مدیرعامل شرکت فرودگاههای کشور از فرود اضطراری یک فروند هواپیمای کوچک آمریکایی در فرودگاه اهواز خبر داد و گفت: نقص فنی دلیل فرود این هواپیما بود.

ورود بسيج به سوريه جنگ اين کشور را به قدس خواهد کشاند

رئیس سازمان بسیج مستضعفین ضمن تکذيب ورود نیروهای سپاه به سوریه گفت: اگر چنین اجازه‌ای به بسیج داده شود این جنگ در سوریه ختم نخواهد شد و تا قدس پیش خواهد رفت