سیاسی

فعالیت ستاد انتخابات ریاست جمهوری آغاز شد

Rooholah Vahdati (20 of 21).jpg

معاون سیاسی وزیر کشور از تشکیل و آغاز به کار ستاد انتخابات سال 92 خبر داد.

تقدير رهبر معظم انقلاب از بصيرت، شجاعت و موقع‌شناسی ملت در خلق حماسه عظيم مردمی ۲۲ بهمن

رهبر معظم انقلاب از بصيرت، شجاعت و موقع‌شناسی ملت در خلق حماسه عظيم مردمی و باشكوه ۲۲ بهمن قدرداني كردند و اظهار داشتند: حضور همه‌ اقشار از پير و جوان، زن و مرد در راهپيمايي 22 بهمن، بزرگترين نعمت الهي كه بايد همه عمر را براي آن شكرگزاري كرد

ارائه طرح آمریکایی‌ها به 1+5 برای حل موضوع هسته‌یی ایران

Multimedia_pics_1384_6_FPolitic_117.jpg

با مشخص شدن دور جدید مذاکرات ایران و 1+5 در هشتم اسفندماه در قزاقستان، مرکز کنترل و منع گسترش تسلیحات هسته‌یی در واشنگتن با صدور بیانیه‌ای، پیشنهاداتی برای حل موضوع هسته‌یی ایران به گروه 1+5 ارائه کرد.

 

اخلال‌گران بازار ارز هم "مفسد فی الارض" می‌شوند

یک روز جمشید بسم الله است یک روز فروشنده‌های ارز در چهارراه استامبول،‌ حالا هم رسیده است به کسانی که می گویند رانت اطلاعاتی دارند، توپ نا به‌ سامانی بازار ارز هر روز زیر پای یک نفر است.

ضبط بدون اطلاع صدای افراد غیرقانونی است/قاضی هم نمی تواند دستور ضبط صدا دهد

یک قاضی دیوانعالی کشور با غیرقانونی دانستن ضبط یک مکالمه خصوصی در دفتر یکی از مسئولان دولتی گفت: مسئولین برای افشای فساد باید مسیرقانونی را طی کنند.

چرا ارتش شاه، در سرکوب انقلاب ناکام ماند؟

قره‌باغی در خاطرات خود اعلام بی‌طرفی ارتش را یک نتیجه‌گیری منطقی و مناسب‌ترین راه‌حل برای اجرای دستورات شاه و حفظ تمامیت وحدت ارتش و جلوگیری می‌دانست.

وزیر کار برکنار شد

نمایندگان مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی بعد ازظهر امروز(یک شنبه) با 192 رای موافق، 56 رای مخالف و 24 رای ممتنع از مجموع 272 رای با استیضاح وزیر تعاون و کارو رفاه اجتماعی موافقت کردند.

هنرمندان در حقیقت زندگی‌آفرین هستند

رییس‌جمهور گفت: از همکاران خود در وزارت ارشاد متواضعانه خواهش می‌کنم که به جامعه هنری بخصوص جامعه تئاتری کشور اعتماد کنند و بدانند که در پس این اعتماد هیچ مشکلی پیدا نمی‌شود.

جزئیات دستگیری تعدادی از فعالان رسانه‌ای جریان فتنه و ضدانقلاب

به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری فارس، عصر یکشنبه تعدادی از فعالان رسانه ای نزدیک به جریان فتنه و ضد انقلاب با حکم قضایی بازداشت شدند.

خبرگزاری فارس: جزئیات دستگیری تعدادی از فعالان رسانه‌ای جریان فتنه و ضدانقلاب

هاشمی «انتخابات آزاد» را در قالب «انتخابات در سطح استانداردهای مدرن» بازتولید کرده است

خبرگزاری فارس: یک تحلیلگر مسائل سیاسی با بیان اینکه انتخابات در سطح استانداردهای مدرن یعنی همان انتخابات آزاد، گفت: هاشمی که به دنبال اعتراف‌ گرفتن از دشمنان درباره شکوه انتخابات است فراموش کرده دشمن سال 88 به شکوه 40 میلیونی اعتراف نکرد

نگرانی مشاور اوباما از انقلاب در عربستان

به گزارش  آفاق انلاین به نقل از خبرگزاری فارس: مامور سابق سازمان اطلاعات مرکزی آمریکا و یکی از مشاوران رئیس‌جمهور این کشور از احتمال بسیار زیاد انقلاب در عربستان و به خطر افتادن منافع آمریکا در منطقه ابراز نگرانی کرد.
خبرگزاری فارس: نگرانی مشاور اوباما از انقلاب در عربستان

ایران در راه ارسال انسان به فضا است/موجود زنده سالم به زمین برگشت

خبرگزاری فارس: وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح گفت: ارسال کاوشگر «پیشگام» و بازیابی آن، گام نخست برای ارسال انسان به فضا در مراحل بعدی است.
خبرگزاری فارس: ایران در راه ارسال انسان به فضا است/موجود زنده سالم به زمین برگشت