سیاسی

زمان به نفع ايران در حركت است/ آمريكا در حال افول و ايران در حال پيشرفت است

روزنامه "واشنگتن پست در مقاله جديد خود تحت عنوان "اكنون زمان به نفع ايران است" اذعان نموده كه كشورمان برنده بزرگ مذاكرات هسته اي برگزار شده در آلماتي قزاقستان بوده است

حجت‌الاسلام صدیقی در خطبه دوم نماز جمعه تهران:درصد غنی‌سازی ما به کسی ربطی ندارد/ دولت و مجلس اولویت‌های کشور را مورد توجه قرار دهند

خبرگزاری فارس: خطیب جمعه تهران با اشاره به این که ایران هیچگاه از حقوق مسلم هسته‌ای خود کوتاه نخواهد آمد، گفت: درصد غنی‌سازی ما به کسی ربطی ندارد.

جزئیات پیشنهاد 1+5 به ایران در مذاکرات آلماتی

آفاق انلاین:

سرویس: سياسي - انرژي هسته‎يي

گزارش کامل ایسنا از روز اول مذاکرات ایران و 1+5 در قزاقستان

» آفاق انلاین :سرویس: سياسي - انرژي هسته‎يي

سندی از فساد یک نماینده مجلس رژیم پهلوی +عکس

به گزارش افاق انلاین  به نقل  از تعامل، فساد درباریان در زمان پهلوی یکی از مسائلی بود که حکومت پهلوی را با خود درگیر کرده بود و سازمان اطلاعات داخلی رژیم محمدرضا شاه در نامه‌های محرمانه متعددی به فساد درباریان اشاره می‌کند.
در یکی از موارد نامه سازمان اطلاعات داخلی در مورد فساد شاهپور حمیدرضا است.

«بیست خبر» در دنیای اخبار ریاست‌ جمهوری

هرچه به انتخابات ریاست جمهوری یازدهم نزدیکتر می‌شویم، از گروه‌ها، احزاب و شخصیت‌های سیاسی هر روز خبرهای تازه‌تری منتشر می‌شود، که گاهی مرور برخی از این اخبار خالی از لطف نیست.

خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) در جدول زیر بیست خبر از اخبار متعدد انتخاباتی که طی یک ماه گذشته منتشر شده است را یادآور می‌شود.

تقدیر نمایندگان از هوشیاری وزارت‌اطلاعات؛

نمایندگان مردم در مجلس با تأیید اقدامات مثبت دستگاه اطلاعاتی کشور در مبارزه با عوامل رسانه‌های بیگانه، بر لزوم هوشیاری رسانه‌ها و خبرنگاران داخلی مبنی بر تبدیل نشدن به عامل دست بی‌بی‌سی و دستگاه‌های جاسوسی انگلیس، تأکید کردند.

جلسات دولت و مجلس فردا در بهارستان ادامه می یابد

رییس کمیسیون ویژه حمایت از تولید ملی و نظارت بر اجرای سیاست‌های کلی اصل 44 خبر داد که جلسه دولت و مجلس فردا در سطح کارشناسی و بدون حضور روسای قوای مجریه و مقننه در محل مجلس شورای اسلامی برگزار می‌شود.

انتخابات ریاست جمهوری بر اساس قانون جدید برگزار می شود

سمنان - مدیرکل دفتر انتخابات وزارت کشور گفت: انتخابات یازدهمین دوره ریاست جمهوری بر اساس قانون جدید برگزار و هیات اجرایی مرکزی انتخابات اسفند تشکیل می شود

ژاپن میزبان کشورهای شرق آسیا برای کمک به فلسطین

نخست وزیر فلسطین از کشورهای کمک کننده شرق آسیا خواست تا ثروت و دانش خود را در تلاش های صورت گرفته برای بازسازی فلسطین، به اشتراک بگذارند.

اعلام زمان ثبت نام داوطلبین انتخابات 92

مدیرکل دفتر انتخابات وزارت کشور از آموزش‌هایی برای کلیه واجدین شرایط رای در سطح کشور خبر داد و گفت: برگزاری همزمان دو انتخابات نیازمند برنامه‌ریزی‌های اساسی و هماهنگی‌ ویژه است.

هر گاه شرایط برای مذاکره به‌وجود آید "مقام معظم رهبری" شخصا اعلام خواهند کرد

وزير امور خارجه کشورمان گفت: هر گاه شرایط مساعد برای مذاکره به‌وجود آید "مقام معظم رهبری" شخصا اعلام خواهند کرد که شرایط و بستر تأمین شده و گفتگو انجام خواهد شد.