سیاسی

دکتر احمدی نژاد کاراکاس را به مقصد تهران ترک کرد

تهران- رییس جمهوری اسلامی ایران پس از شرکت در مراسم تحلیف نیکولاس مادورو، رییس جمهور جدید ونزوئلا، کاراکاس را به مقصد تهران ترک کرد.

فیروزآبادی در واکنش به احتمال بروز فتنه‌ در انتخابات: موظفیم آمادگی داشته باشیم

فیروزآبادی در واکنش به پرسشی درباره احتمال بروز فتنه‌ در انتخابات آتی، با تاکید بر این‌که موظفیم آمادگی داشته باشیم، از رصد مسایل خبر داد.

سردار وحیدی خبر داد:ساخت جنگنده جدید کوثر در دستور کار قرار گرفته است

وزیر دفاع و پشتیبانی نبروهای مسلح اعلام کرد که ساخت جنگنده جدید کوثر در دستور کار قرار گرفته است.

نمایش اقتدار نیروهای مسلح در سواحل نیلگون خلیج فارس

رژه اقتدار نیروهای مسلح به مناسبت روز ارتش جمهوری اسلامی ایران در کنار سواحل نیلگون خلیج فارس در بندرعباس به نمایش درآمد.

خبرگزاری فارس: نمایش اقتدار نیروهای مسلح در سواحل نیلگون خلیج فارس

پیشنهادات باهنر به 1+2، ائتلاف 5 نفره، محسن رضایی و ...

یک کاندیدای احتمالی انتخابات ریاست جمهوری گفت: در این 8 سال هم‌افزایی‌ها و هم‌پوشانی‌ها کمرنگ شده و رییس‌جمهور بعدی باید به دنبال هم‌افزایی باشد.

کواکبیان در ایسنا: تنها با پذیرش تز وحدت ملی هاشمی می‌آید/اصلاح‌طلبان ازکاندیدای احزاب دیگرحمایت نمی‌کنند

مصطفی کواکبیان با اشاره به این‌که حزب مردم سالاری تنها حزب اصلاح‌طلبی بود که در انتخابات مجلس نهم لیست انتخاباتی معرفی کرد، گفت: دفتر سیاسی حزب برای انتخابات ریاست جمهوری یازدهم طرح مناسک را آماده کرد.

رییس جمهوری:ارتش ایران الگویی مناسب برای ارتش های مستقل جهان است

تهران-رییس جهموری تاکید کرد: اطمینان دارم که امروز ارتش عزیز جمهوری اسلامی ایران الگویی مناسب برای همه ارتش های مستقل جهان است.

دکتر احمدی نژاد:ایران و نیجر برای گسترش روابط مصمم هستند

رئیس جمهور گفت: جمهوری اسلامی ایران و نیجر به رغم خواست استعمارگران مصمم هستند تا در کنار یکدیگر در مسیر ایجاد و گسترش روابط سازنده و مثبت گام بردارند.

لاریجانی: رهبر انقلاب، هدفمندی را به نظر کارشناسی مجلس و دولت محول کردند

6-10.jpeg

رییس مجلس شورای اسلامی با اشاره به اظهارات برخی از نمایندگان در جریان بررسی گزارش کمیسیون تلفیق در مورد رد کلیات لایحه بودجه 92 گفت که طبق اطلاعش در مورد نظر رهبری درخصوص هدفمندی، ایشان کار را به مجلس و دولت محول کردند.

رییس جمهوری وارد غنا شد

آکرا- دکتر ˈمحمود احمدی نژاد ˈ رییس جمهوری اسلامی ایران در مرحله پایانی سفر دوره ای به سه کشور آفریقایی عصر روز سه شنبه وارد آکرا پایتخت غنا شد.

وزیر کشور: مردم ایران در 24 خرداد حماسه سیاسی را رقم خواهند زد

ابوظبی - وزیر کشورمان با اشاره به نام گذاری سال 1392 از سوی رهبر معظم انقلاب تحت عنوان حماسه سیاسی و حماسه اقتصادی گفت: مردم ایران در 24 خرداد ماه سال جاری با حضور گسترده در انتخابات، حماسه سیاسی را رقم خواهند زد.

زیباکلام، عباس سلیمی‌نمین و عبدالرضا داوری در دانشگاه تهران/کامل/

132-51.jpg

مناظره انتخاباتی صادق زیباکلام، عباس سلیمی‌نمین و عبدالرضا داوری در موضوع انتخابات ریاست جمهوری یازدهم در دانشکده مدیریت دانشگاه تهران برگزار شد.