سیاسی

لحظات تلخ وشیرین وزرای اطلاعات وامورخارجه درسال 91

تهران - در پایان جلسه هیات دولت، وزرای اطلاعات وامورخارجه کشورمان در پاسخ خبرنگاران از تلخ ترین وشیرین ترین لحظات سال 91 سخن گفتند

ساخت شناور پرنده جدید ایران در سال 92/تشکیل نیروی مشترک در دریای خزر

خبرگزاری فارس: وزیر دفاع و پشتیبانی از ساخت زیردریایی و شناور پرنده جدید ایران در حوزه دریا در اوایل سال 92 خبر داد.

لاریجانی: با اقدامات خود قلب مردم را مکدر نکنیم/اتفاقاتی نظیر 22بمهن قم برایم عجیب نیست

رییس مجلس شورای اسلامی با اشاره به وضعیت اقتصادی، گرانی، تورم و بیکاری در کشور در سال ۹۱ گفت: با توجه به اوضاع سال جاری پیش‌بینی می‌شود که در سال ۹۲ یک شرایط حساس اقتصادی و سیاسی پیش روی کشور باشد.

انتخابات آزاد، آرام و قانونی می‌خواهیم/کسی که دیگران را تخریب کند صلاحیت هیچ پستی را ندارد

دبیر شورای نگهبان و امام جمعه موقت تهران با بیان اینکه "ما انتخاباتی می‌خواهیم که آزاد، آرام و قانونی باشد"، گفت که انتخابات آینده ریاست جمهوری باید یک انتخابات الگو باشد.

دلیل مرگ «استالین» پس از 60 سال اعلام شد

گزارشات رسمی برای اولین بار پس از 60 سال، از دلیل مرگ مرموز جوزف استالین، دیکتاتور شوروی سابق پرده برداشته‌اند.

روی خط انتخابات/خلاء های قانونی تبلیغات در انتخابات

تهران - این روزها که شماری از افراد شناخته شده و کمتر شناخته شده به منظور شرکت در انتخابات ریاست جمهوری اعلام آمادگی کرده اند، این سووال مورد توجه قرار گرفته که آیا اعلام نامزدی و اعلام برنامه ها و یا موارد مشابه، تبلیغات محسوب می شود یا خیر.

وزارت اطلاعات اعلام کرد: اسامی رسانه​های وابسته به واحد عملیات روانی سازمان جاسوسی دولت انگلیس

دولت - چهارمین اطلاعیه وزارت اطلاعات در خصوص بازداشت​های اخیر برخی روزنامه​نگاران، با معرفی اسامی رسانه​های وابسته به واحد عملیات روانی سازمان جاسوسی انگلیس منتشر شد.

ارتباط خاندان پورمحمدی با خاندان هاشمی/ نحوه ورود پورمحمدی به دولت و کنار گذاشته شدن از آن در قاب تلویزیون/۱/

احزاب و شخصیت‌ها - یک نامزد بالقوه انتخابات ریاست جمهوری در گفت وگو با شبکه سه سیما از رابطه‌اش با خاندان هاشمی سخن گفت

تدوین ۳۰ معیار جامعتین برای رئیس‌جمهور اصولگرای آینده

انتخابات - فارس نوشت:حجت‌الاسلام احمد سالک عضو {سخنگوي} جامعه روحانیت مبارز در مورد فرد اصلح {براي نامزدي در انتخابات رياست جمهوري يازدهم} که اخیرا مقام معظم رهبری نیز در دیدار با اعضای مجلس خبرگان رهبری آن را مطرح فرمودند، یادآور شد: بی‌تردید انتخاب اصلح با معیارهایی است که در قانون اساسی، قانون انتخابات و فرمایشات امام(ره) و مقام معظم رهبری شکل خواهد گرفت.

اگر در كشور پيشرفت نبود، دشمن عصباني نمي‌شد/ هدف اصلي دشمن رو در رو قرار دادن مردم در برابر نظام است

آيت‌الله موحدي کرماني سراسيمگي و شدت عمل دشمن در برابر ايران را نشانه پيشرفت نظام اسلامي دانست و گفت: اگر پيشرفت در کشور نبود، دشمن عصباني نمي‌شد و زماني که مشرکين در مکه در مقابل پيامبر (ص) بودند، شدت عملشان به مقدار موفقيت پيامبر (ص) بود و موفقيت‌ها هرچه بيشتر مي‌شد، شدت عمل مشرکين هم افزايش مي‌يافت و در ابتدا از تهمت شروع و بالاخره حصر اقتصادي، اذيت و شکنجه‌ها بيشتر شد و زماني که توفيقات بيشتر براي مسلمانان به‌وجود آمد، به جنگ با پيامبر (ص) منجر شد.