سیاسی

پورمحمدی: در چند روز آینده افشاگری خواهم کرد

یک کاندیدای ائتلاف پنج نفره اصولگرایان گفت: ائتلاف پنج نفره اصولگرایان با یک کاندیدای واحد وارد عرصه انتخابات ریاست جمهوری می‌شود.

عارف: نسبت به اجماع اصلاح‌طلبان در معرفی یک کاندیدا خوشبینم

یک کاندیدای احتمالی انتخابات ریاست جمهوری گفت: خاتمی با عملکردش وفاداری خود به نظام و رهبری را هزاران بار به اثبات رسانده است.

معاون اول رییس‌جمهور در گیلان:کلیه دستگاه‌ها موظفند کارکنان شرکتی خود را ظرف یک ماه قراردادی کنند

در پایان دور چهارم سفر رییس‌جمهور و هیات همراه به استان مصوبات اولین کارگروه توسعه معدن استان توسط معاون اول رییس جمهور تشریح شد.

يونسي:آمدن هاشمي به عرصه انتخابات را بعيد مي دانم/ کاندیداتوری خاتمی منتفی است

وزیر اطلاعات دولت اصلاحات با بیان اینکه آمدن هاشمي در انتخابات بعيد است گفت: پديده اصرار دولت براي يك كانديداي بخصوص نوظهور است.

یاسر هاشمی:هاشمی رفسنجانی برای حضور در انتخابات به جمع بندی نرسیده است

هاشمی رفسنجانی برای حضور در انتخابات به جمع بندی نرسیده است

احمدی نژاد:فرصت خدمت به مردم توفیق بزرگ الهی است

تهران- رییس جمهوری با تاکید بر این که فرصت خدمت به مردم توفیق بزرگ الهی است، گفت: مردم آذربایجان بهترین مردم هستند و فرصت خدمت به این مردم، خوشحال و امیدوار کردن، برداشتن موانع و باز کردن گره ها از توفیقات عظیمی است که باید خدا را شکر گذار بود.

 

با حضور رهبر معظم انقلاب اسلامی اجلاس بین‌المللی «علمای امت و بیداری اسلامی» آغاز به کار کرد

اجلاس بین‌المللی «علمای امت و بیداری اسلامی» با بیانات حضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای در حضور بیش از ۷۰۰ شرکت‌کننده خارجی و داخلی دقایقی پیش در محل اجلاس سران آغاز به کار کرد.

خبرگزاری فارس: اجلاس بین‌المللی «علمای امت و بیداری اسلامی» آغاز به کار کرد

احمدی‌نژاد در جمع مردم تبریز:دشمنان بدانند همکاری با ایران به نفع آنهاست/ تحریم نفت را به فرصتی برای تولید کالاهای گران‌تر تبدیل می‌کنیم

احمدی‌نژاد با بیان اینکه دشمنان بدانند همکاری با ملت ایران به نفع آنهاست، خطاب به آنان گفت: از مقابله با ملت ایران چیزی گیرتان نخواهد آمد.

خبرگزاری فارس: دشمنان بدانند همکاری با ایران به نفع آنهاست/ تحریم نفت را به فرصتی برای تولید کالاهای گران‌تر تبدیل می‌کنیم

رهبر معظم انقلاب در دیدار کارگران و فعالان بخش تولید به مناسبت هفته کارگر:در برنامه‌ریزی‌ها به معیشت طبقه ضعیف توجه شود/ تبیین ویژگی‌های ضروری رئیس‌جمهور آینده

رهبر معظم انقلاب اسلامی، صبح امروز به مناسبت هفته کارگر با هزاران نفر از کارگران و فعالان بخش تولید و جمعی از کارگران نمونه و برتر سراسر کشور دیدار کردند.


نایب رئیس کمیسیون قضایی در گفت‌وگو با فارس:حذف سنگسار از قانون جدید مجازات اسلامی صحت ندارد

نایب رئیس کمیسیون قضایی مجلس گفت: سنگسار از قانون جدید مجازات اسلامی حذف نشده بلکه در نحوه اجرای آن تغییراتی ایجاد شده است.

خبرگزاری فارس: حذف سنگسار از قانون جدید مجازات اسلامی صحت ندارد

.

با صدور پیامی؛رهبر معظم انقلاب درگذشت آقای فردی نویسنده متعهد و مجاهد را تسلیت گفتند

حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی با صدور پیامی در گذشت هنرمند و نویسنده ی متعهد و مجاهد آقای امیر حسین فردی را تسلیت گفتند.