یادداشت

سخنی با سیروس مقدم کارگردان سریال پایتخت

برادر عزیز مطمئن باشید فرهنگ غنی و بزرگ مازندران هیچگاه به شما و امثال شما برای احیا و بازسازی اش آنگونه که تا کنون شما عمل کرده اید احتیاج نداشته و این وجود افرادی همچون جنابعالی است که می تواند خطری جدی برای فرهنگ غنی استان مازندران باشد!

معیشت مردم سیستان در خطر است/ باید حق‌آبه هامون را از افغانها بگیریم/ میزگرد بررسی علل خشکی هامون

طرح های داخلی و خارجی قرار است عملیاتی شوند تا تالاب هامون احیا شود اما در این زمینه کمک افغانها بسیار موثر است.

به بهانه جشن نیکوکاری

آهای هموطن،جشن بی دعوت ملی تو را می خواند...

جزئیات سبد هزینه 1.7 میلیونی تهرانی‌ها/ نیاز ۸۰۰ هزار تومانی فقط برای خوراک

اقتصاد > اقتصاد کلان - طبق محاسبات کمیته مزد شوراهای اسلامی کار تهران حداقل رقم مورد نیاز برای تامین سبد خانوار در این استان 1.7 میلیون تومان است.

سازمانمان کو؟!

در شعر "دعای باران" که سروده ام و در کتاب "مخاطب خاص" ( انتشارات سیمای شرق -1392) منتشر شده است. از ردیف "بارانمان کو"؟ "استفاده کرده ام و هم اکنون که پس از 8 سال به سازمان تأمین اجتماعی برگشته ام بنظرم وصف الحال من و بسیاری از همکاران تلاشگر، دغدغه مند و ثابت قدم در سازمان تأمین اجتماعی این است که "سازمانمان کو؟!".

دیپلمات‌های هسته‌ای در 2 جبهه

صادق زیباکلام . استاد دانشگاه تهران

سازمان تامین اجتماعی و تعامل با شبکه های اجتماعی/دکترعلیرضا امیرپور

در عصر انفجار اطلاعات دیگر روابط عمومی سنتی جوابگوی نیازهای مخاطبان ومشتریان نمی باشد امروزه بهره گیری از وسایل ارتباط جمعی مدرن به خصوص شبکه های اجتماعی فضای مجازی و موبایل و اینترنت در حوزه ارتباطات یک نیاز ضروری به شمار می رود

سازمان تامین اجتماعی و تعامل با شبکه های اجتماعی/دکترعلیرضا امیرپور

در عصر انفجار اطلاعات دیگر روابط عمومی سنتی جوابگوی نیازهای مخاطبان ومشتریان نمی باشد امروزه بهره گیری از وسایل ارتباط جمعی مدرن به خصوص شبکه های اجتماعی فضای مجازی و موبایل  و اینترنت در حوزه ارتباطات یک نیاز ضروری  به شمار می رود