یادداشت

جزئیات سبد هزینه 1.7 میلیونی تهرانی‌ها/ نیاز ۸۰۰ هزار تومانی فقط برای خوراک

اقتصاد > اقتصاد کلان - طبق محاسبات کمیته مزد شوراهای اسلامی کار تهران حداقل رقم مورد نیاز برای تامین سبد خانوار در این استان 1.7 میلیون تومان است.

سازمانمان کو؟!

در شعر "دعای باران" که سروده ام و در کتاب "مخاطب خاص" ( انتشارات سیمای شرق -1392) منتشر شده است. از ردیف "بارانمان کو"؟ "استفاده کرده ام و هم اکنون که پس از 8 سال به سازمان تأمین اجتماعی برگشته ام بنظرم وصف الحال من و بسیاری از همکاران تلاشگر، دغدغه مند و ثابت قدم در سازمان تأمین اجتماعی این است که "سازمانمان کو؟!".

دیپلمات‌های هسته‌ای در 2 جبهه

صادق زیباکلام . استاد دانشگاه تهران

سازمان تامین اجتماعی و تعامل با شبکه های اجتماعی/دکترعلیرضا امیرپور

در عصر انفجار اطلاعات دیگر روابط عمومی سنتی جوابگوی نیازهای مخاطبان ومشتریان نمی باشد امروزه بهره گیری از وسایل ارتباط جمعی مدرن به خصوص شبکه های اجتماعی فضای مجازی و موبایل و اینترنت در حوزه ارتباطات یک نیاز ضروری به شمار می رود

سازمان تامین اجتماعی و تعامل با شبکه های اجتماعی/دکترعلیرضا امیرپور

در عصر انفجار اطلاعات دیگر روابط عمومی سنتی جوابگوی نیازهای مخاطبان ومشتریان نمی باشد امروزه بهره گیری از وسایل ارتباط جمعی مدرن به خصوص شبکه های اجتماعی فضای مجازی و موبایل  و اینترنت در حوزه ارتباطات یک نیاز ضروری  به شمار می رود

در باب «ذوق زدگان رابطه با آمريكا»نويسنده: فريدون مجلسي*

تأمین اجتماعی الکترونیک چه زمانی محقق خواهد شد؟

روزگاری، سازمان تأمین اجتماعی پیشتاز اتوماسیون اداری در کشور بود. این سازمان از اولین هایی بوده که در دهه 40 و 50 شمسی، کامپیوترهای مین فرم (main computer) را به چرخه انجام کار و آمار و محاسبات خود، وارد و در اواخر سال 1379 بزرگترین طرح ملی جمع‌آوری و تمرکز اطلاعات در کشور، به نام « طرح سامان سوابق بیمه‌شدگان از سال 1328 به بعد» را آغاز و عملیاتی کرد. (متأسفانه، مراحل بعدی طرح کامل اجرا نشد).