یادداشت

شما به چه کسی رأی می دهید؟!

رسمی شدن تبلیغات انتخاباتی نامزدهای مجلس خبرگان رهبری و مجلس شورای اسلامی، فضای جامعه را به شدت و به سرعت انتخاباتی کرده و فشار رقابت های نامزدهای رقیب و هم جناح به اندازه ای است که به افزایش کشمکش ها و تلاش های بی وقفه برای یارگیری و نهایتاً رأی گیری از افکار عمومی منجر شده و همه در تکاپوی موفقیت خویش و نامزدهای مورد نظر خویش اند.

از فجر آفرینی انقلابی تا فخرآفرینی انتخاباتی

خدا را شکر، برترین جمله ای است که می توان در برابر عظمت حماسه حضور عظیم مردم ما در 22 بهمن امسال بر زبان الکن خویش جاری ساخت که با لبیک به ولایت، رمز پیروزی انقلاب اسلامی و ماندگاری و اقتدار نظام جمهوری اسلامی را برای چندمین بار به نمایش گذاشته و باز هم نشان دادند که این نظام همچنان برخوردارترین نظام سیاسی دنیا از عظیم ترین پشتوانه مردمی است.

مشق قانون

اخیرا رئیس فرهنگستان علوم پزشکی که عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس نیز می باشد و از قضا مدتها وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی بوده است در مصاحبه ای اعلام داشته اند که " خدمات بهداشتی بایستی بیمه شوند .....

لزوم استفاده بهینه از ظرفیت های روز جهانی قدس!

در حالی ما امسال سی و ششمین سالروز پیدایش روز جهانی قدس را که از ابتکارات بی بدیل اندیشه های جهانی امام راحل است، گرامی می داریم که هر سال علیرغم دستاوردهای بزرگی که برای اسلام و مسلمانان در پی دارد، باز هم ما شاهد دستاوردهایی به مراتب بزرگتر از سالهای گذشته ایم.