یادداشت

سیستم سنتی در ثبت قراردادها 70 ساله شد

پس از گذشت 70 سال از سال 1325 تاکنون، با خداحافظی از سیستم کاملا سنتی و دستیِ ثبت قراردادها و نقل و انتقال بازیکنان که در این 70 سال تغییر جدی و ماهوی پیدا نکرده است

اجرای قانون «رسیدگی به دارایی مقامات» علاج درد فیش‌های حقوقی/یک پاسخ قانونی روشن به علامت سوال مردم

 در روزهایی که حاشیه‌سازی بر سر فیش‌های حقوقی بالا گرفته و برخی از تدوین قوانین جدید سخن می‌گویند، اجرایی شدن کامل قانون «رسیدگی به دارایی مقامات» هم می‌تواند علاج درد شود.

اجحاف به مردم

نويسنده: غلامرضا انصاري *

شهدای مظلوم مدافع حرم :مارادعاکنیدتا عاقبت به خیر شویم

ای شقایق های آتش گرفته دل خونین ما شقایقی است که داغ شهادت شما را بر خود دارد . آیا آن روز نیز خواهد رسید که بلبلی دیگر در وصف ما سرود شهادت بسراید؟ سیدمرتضی آوینی

امیر اسدنژاد ،جاودانه نماد روابط عمومی است

برخی روابط عمومی را درقالب یک میزوکامپیوتروسایت و....میشناسند،اماتردیدنکنید روابط عمومی یک ویژگی ذاتی است و اگرکسی بالفطره ارتباطی نباشد باابزاروامکانات روابط عمومی نمیشود.

شما به چه کسی رأی می دهید؟!

رسمی شدن تبلیغات انتخاباتی نامزدهای مجلس خبرگان رهبری و مجلس شورای اسلامی، فضای جامعه را به شدت و به سرعت انتخاباتی کرده و فشار رقابت های نامزدهای رقیب و هم جناح به اندازه ای است که به افزایش کشمکش ها و تلاش های بی وقفه برای یارگیری و نهایتاً رأی گیری از افکار عمومی منجر شده و همه در تکاپوی موفقیت خویش و نامزدهای مورد نظر خویش اند.

از فجر آفرینی انقلابی تا فخرآفرینی انتخاباتی

خدا را شکر، برترین جمله ای است که می توان در برابر عظمت حماسه حضور عظیم مردم ما در 22 بهمن امسال بر زبان الکن خویش جاری ساخت که با لبیک به ولایت، رمز پیروزی انقلاب اسلامی و ماندگاری و اقتدار نظام جمهوری اسلامی را برای چندمین بار به نمایش گذاشته و باز هم نشان دادند که این نظام همچنان برخوردارترین نظام سیاسی دنیا از عظیم ترین پشتوانه مردمی است.