یادداشت

روياي صادقه و علم

هريک از ما تصويري از دنيا دارد. دنياي پيرامون ما همان دنيايي است که يکايکمان در آن به دنيا آمده‌ايم، بزرگ شده‌ايم و تجربه‌هايي کسب کرده‌ايم. هريک از ما - چه آنها که در هزاران سال قبل در غارها مي‌زيستند و چه آنها که امروز در بزرگ‌ترين رصدخانه‌هاي جهان کار مي‌کنند- همه نگرشي کلي و جامع به چيستي زندگي و قوانين حاکم بر آن داريم اما اينکه واقعا در اين دنيا چه خبر است يا چه خبر خواهد شد، همچنان سوال بزرگي است که با وجود همه پيشرفت‌هاي بشري پاسخ علمي‌ و مورد اتفاق‌نظر جهاني براي آن وجود ندارد...

یک فیلم که حقیقت جهان را منعکس می کند!

سالهاست که ساخت فیلم های سینمایی گونه اجتماعی در ایران دچار مشکل است، مشکلی بزرگ به نام حقیقت گویی! زیرا مدت هاست که به سینِما اجازه نداده است که حقیقتش را منعکس کند و آینه ای رک گو در برابرش باشد.
یک فیلم که حقیقت جهان را منعکس می کند!

رییس دانشگاه آزاد:10 درصد واحدهای دانشگاه آزاد مشکلات مالی دارند/در این مدت اهانت‌های بسیاری به من شد

14-289.jpg

رییس دانشگاه آزاد اسلامی با بیان اینکه دانشگاه آزاد از حاشیه‌ها دوری کرده است، گفت: اخبار دانشگاه آزاد از اخبار حاشیه‌ای دور شده و و این امر باید نمود بیشتری یابد.

۱۰ کتاب علمی عمومی که دنیا را تغییر داد!

نیوساینتیست در یک نظرسنجی با معرفی 25 کتاب علمی تاثیرگذار که دانشمندان برای مخاطب عام نوشته بودند و توانستند دنیا را تغییر دهند، از مخاطبان خود خواست برترین این کتاب ها را انتخاب کنند.

توحیدی: دولت استقرار پیدا کند،فراخوان می‌دهیم

فرهنگ > سینما - ایسنا نوشت:

رئیس هیات مدیره‌ی خانه‌ سینما درباره‌ی حضورشان در مراسم افتتاحیه‌ی سازمان سینمایی و هنرهای نمایشی دفاع مقدس گفت: «این جلسه صرفا یک جلسه‌ی عمومی و برای افتتاح سازمان سینمایی و هنرهای نمایشی دفاع مقدس بود.»