یادداشت

کامل/رییس‌جمهور در نشست خبری:/فضای دانشگاه باید بازترباشد/به آینده مذاکرات بدبین نیستم/برای حل مساله هسته‌یی اراده داریم

رییس‌جمهور اظهار کرد: دولت یازدهم بعد از امید به حق هیچ سرمایه‌ای بالاتر از مردم ندارد و امید این دولت به حمایت از مردم و همکاری مستمر مردم بزرگوار و فهیم ایران است

نظر آیت الله جنتی درباره وزیر شدن پسرش

آیت الله جنتی در گفتگویی با فرزند خود درباره وزیر ارشاد شدن وی با اشاره به اینکه وزارت ارشاد مشکلات فراوانی دارد گفته است اگر وی به وزارتخانه دیگری می‌رفت، بهتر بود.

محمود استادمحمد، شهر قصه، آسید کاظم و ... در گفت و گو با محمدعلی سپانلو / نقدی که باعث رفاقت شد

فرهنگ > تئاتر - محمدعلی سپانلو می‌گوید محمود استادمحمد به همراه منصور خلج، جزو شاخص‌ترین چهره‌های نسل دوم تئاتر ملی و نوین ایران بودند.

احمدرضا احمدی در سی سی یو

احمدرضا احمدی در بخش سی سی یو (CCU) بستری شد.

کیارستمی در جشن تولد کیمیایی

فیلمبرداری فیلم سینمایی «متروپل» جدیدترین ساخته بلند سینمایی مسعود کیمیایی در لاله‌زار همچنان ادامه دارد. اکثر صحنه‌های فیلم در سینما که توسط کیوان مقدم طراحی و آماده شده است جلوی دوربین می‌رود. گروه نزدیک به یک هفته است که در لاله‌زار مستقر شدند.

همه به دانشگاه احمدی‌نژاد رای دادند

یک عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی با بیان اینکه مصوبه تأسیس دانشگاه احمدی نژاد تقریبا مخالفی نداشت، گفت: شورا اساسنامه همه دانشگاه ها را به تصویب نمی رساند تنها در مواردی خاص ملزم به تصویب اساسنامه دانشگاه ها است.

محمدعلی نجفی: آقای روحانی گفته اند من را به عنوان وزیر آموزش و پرورش معرفی می کنند

محمد علی نجفی عضو شورای شهر تهران و وزیر اسبق آموزش و پرورش درباره گمانه‌زنی‌ها و اخباری مبنی بر نهایی شدن حضور وی در کابینه روحانی، افزود: در مورد انتخاب نهایی نمی‌توانم به طور قطعی اظهارنظر کنم، اما آقای روحانی گفته‌اند که من را به عنوان وزیر آموزش و پرورش معرفی خواهند کرد، مگر اینکه اتفاقاتی بیفتد که نظر وی عوض شود.

گزارشی از متن و حاشیه‌ دیدار شعرا با رهبر معظم انقلاب شب غزل‌های عاشقانه

یک نفر با ریش توپی نشست جلوی آقا و دو تا کتاب گرفت سمت ایشان. گفت: آقا من کتاب ندارم، تقلب کردم این‌ها را دست گرفتم خدمتتان برسم برای دست‌بوسی. آقا خندیدند و دستی کشیدند به صورت و ریش‌های توپی.خبرگزاری فارس: شب غزل‌های عاشقانه