اخبار کار و تامین اجتماعی

تداوم خدمات تأمین‌اجتماعی به هنرمندان و نویسندگان

افاق -معاون فنی و درآمد سازمان تأمین‌اجتماعی با تاکید بر اینکه ارائه خدمات بیمه‌ای و درمانی به هنرمندان و نویسندگان از افتخارات سازمان تأمین‌اجتماعی است، گفت: هنرمندان و نویسندگان با معرفی صندوق اعتباری حمایت از نویسندگان، روزنامه‌نگاران و هنرمندان از خدمات تأمین‌اجتماعی بهره‌مند می‌شوند.

وزیرتعاون، کار و رفاه اجتماعی:باید از تجربیات بازنشستگان به نحو مناسب استفاده کنیم

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با تأکید بر برنامه‌ریزی صحیح برای مدیریت دوران بازنشستگی، گفت: باید از تجربیات بازنشستگان به نحو مناسب استفاده کنیم.

مشکلات آقای مدیر عامل در حوزه ارتباطات کم می شود

اختصاصی افاق انلاین -عزیز آذرخرداد: به بهانه انتصاب رستمیان و تقی پور در خورشید و روابط عمومی، مشکلات آقای مدیر عامل در حوزه ارتباطات کم می شود.

طرح تعيين تكليف تأمين اجتماعي اشخاصي كه ده سال حق بيمه پرداخت كرده‌اند، مغاير با قانون شناخته نشد

شوراي نگهبان طرح دو فوريتي تعيين تكليف تأمين اجتماعي اشخاصي كه ده سال و كمتر حق بيمه پرداخت كرده‌اند را با توجه به اصلاحات انجام شده مغاير با موازين شرع و قانون اساسي ندانست.

نياز 140 ميليارد توماني تامين اجتماعي براي 9 ماهه شدن مرخصي زايمان

رئیس سازمان تأمین اجتماعی گفت: اگر دولت بودجه مورد نیاز برای اجرای قانون 9 ماهه شدن مرخصی زایمان زنان شاغل را تأمین کند این قانون را اجرا می‌کنیم.

اطلاعیه سازمان تأمین‌اجتماعی در رابطه با روزنامه خورشید

انتشار روزنامه خورشید به مدت حداکثر یک‌ماه و به منظور بازنگری در اهداف انتشار، خط‌مشی‌ها و سیاست‌های محتوایی و بهینه‌سازی ساختار اجرایی روزنامه متوقف می‌شود

انتصاب اعضای شورای راهبری روزنامه خورشید

مدیرعامل سازمان تأمین‌اجتماعی با صدور احکام جداگانه‌ای رئیس و اعضای شورای راهبری روزنامه خورشید را منصوب کرد.