اخبار کار و تامین اجتماعی

افزایش 25 درصدی "قیمت برق" در قبوض فروردین ماه 93

وزیر نیرو از افزایش 25 درصدی قیمت برق در قبوض فروردین ماه سال 93 خبر داد.

حرکات موزون آذری مربی تراکتورسازی + فیلم

در بالاتر از خبر این هفته عناوینی چون خاطره خنده‌دار عابدزاده، مهربانی گشت‌های سد معبر، حرکات موزون آذری مربی تراکتورسازی و... مورد بررسی قرار گرفت.

لطفا برروی لینک زیر کلیک کنید

 

http://www.yjc.ir/fa/news/4761882/حرکات-موزون-آذری-مربی-تراکتورسازی-فیلم

طاهایی در مراسم معارفه مدیر کل تعاون استان آذربایجان شرقی: نیروی انسانی مهم ترین سرمایه هر کشور است

سید علی اکبر طاهایی معاون امور مجلس حقوقی و استانهای وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در مراسم معارفه مدیر کل تعاون،کارو رفاه اجتماعی استان آذربایجان شرقی بر حفظ نیروی انسانی و توسعه اشتغالزایی در این استان تاکید کرد.

بیچاره سازمان تأمین اجتماعی

افاق -حال و روز سازمان تأمین اجتماعی آدم را یاد یک پیامک می اندازد با این مضمون که" بیچاره فرهاد، نانواها هم جوش شیرین میزنند"

وزیر رفاه و کار مسئول ساماندهی توزیع سبد کالا شد

کارهایی که کرده‌ایم...

معاونت فنی و درآمد حدود 75% درآمدهای سازمان و حدود 65% هزینه‌های سازمان را محقق می‌کند. قطعاً تحرک و پیشرفت در این بخش باعث تحرک و پیشرفت در کل سازمان می‌شود، اکثراً عملکرد این سازمان با عملکرد این معاونت سنجیده می‌شود بعد از حضور مدیران ارزشمندی همچون جناب آقای ملکوند، جناب آقای صادق و جناب آقای محقق‌زاده و دیگر عزیزان که زمینه کارهای بزرگ امروز را پدید آورده‌اند، کار سخت‌تر شده و بایستی کارها و عملیات بزرگ‌تری انجام داد تا به چشم بیاید.

روزنامه خورشید تأمين اجتماعي دوباره طلوع کرد

همزمان با سالگرد ورود امام خميني (ره) و آغاز دهه مبارك فجر و پيروزي انقلاب اسلامي روزنامه خورشيد مجدداً منتشر شد .

عضویت در هیات مدیره‌های شرکت ها، مبتنی بر ملاک‌های خانوادگی ودوستی های سیاسی ممنوع

وزیرتعاون ، کارورفاه اجتماعی دراولین همایش جهت گیری های اقتصادی وزارت تعاون ،کار و رفاه از منشور شفافیت و مسئولیت پذیری اجتماعی در حوزه عملکرد شرکت های وابسته به صندوق های بیمه ای، بازنشستگی و درمانی در قلمرو وزارت تعاون، کا ر و رفاه اجتماعی رونمایی کرد .

قفل های تامین اجتماعی در انتظار کلیدهای تدبیر وامید

عزيز آذرخرداد-دبیر سرویس کاروتامین اجتماعی  

جزییات تعیین دستمزد تلفیقی کارگران

معاون دبیر کل خانه کارگر با تشریح جزییات تعیین دستمزد تلفیقی کارگران پیشنهاد کرد که دولت عقب افتادگی دستمزد کارگران را یکبار برای همیشه محاسبه و در یک پروسه زمانی 10 ساله به حقوق کارگران اضافه کند.