اخبار کار و تامین اجتماعی

نتایج آزمون استخدامی سازمان تامین اجتماعی اعلام شد

معاون اداری مالی سازمان تامین اجتماعی گفت: نتایج آزمون استخدام پیمانی سازمان تامین اجتماعی اعلام شد.

نحوه دریافت کارت اعتباری کارا کارت توسط بازنشستگان

بازنشستگان می توانند با ارسال کد ملی خود به سامانه پیام کوتاه 10001422 یا مراجعه به سایت www. samanehrefah. ir تمایل خود را برای دریافت کارت اعتباری خرید کالا با نام کارا کارت اعلام کنند.

تداوم ارائه کاراکارت به مستمری بگیران سازمان تامین اجتماعی در سال 95

مدیر عامل سازمان تامین اجتماعی از تداوم ارائه کاراکارت به مستمری بگیران تأمین اجتماعی در سال 95 خبر داد و گفت: در سال آینده برنامه ریزی‌هایی برای افزایش اعتبار و طولانی تر شدن دوره بازپرداخت این کارت‌ها در نظر گرفته شده است.

باید بااجرای صحیح قانون از منابع صندوق تامین اجتماعی صیانت کنیم

ناهید شیرزادخبرنگار پایگاه خبری گزارشگر

-نشست هم اندیشی وکارگاه اموزشی بیمه بیکاری با حضور نصیری ،مدیرکل امورفنی وبیمه شدگان سازمان تامین اجتماعی ، کریم یاوری مدیرکل حمایت از مشاغل و بیمه بیکاری وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی با هدف ارتقاء سطح اطلاعات کارشناسان این حوزه در استان برگزار شد

سازمان تامین اجتماعی استخدام میکند

معاون اداری و مالی سازمان تامین اجتماعی از استخدام پیمانی نیروی انسانی مورد نیاز واحدهای تابعه در سراسر کشور در سالجاری خبر داد.

توضیحات تأمین اجتماعی درباره پرداخت‌های مرتضوی

معاون اداری و مالی سازمان تأمین اجتماعی درباره مطالب مطرح شده توسط سعید مرتضوی، گفت: بودجه غیرشمول این سازمان بر اساس ضوابط مصوب هیئت مدیره هزینه می‌شود.

بساط رفیق بازی در بازار کار برچیده می‌شود؛

جزئیات طرح گزینش حرفه‌ای شاغلان/ حذف مدیران اتوبوسی کلید خورد

نیروی کار، علم ، مهارت بهمراه تعهد ایرانی مشگل گشای صنعت و اشتغال

ریاست مجمع عالی نخبگان شهرستان قائم شهربا بیان این نکته که: نیروی کار،علم، مهارت بهمراه تعهدایرانی مشگل گشای صنعت و اشتغال در کشور است خواستارهمدلی و همزبانی مردم و مسئولان در این زمینه شد.