اخبار کار و تامین اجتماعی

پیام تسلیت معاون فرهنگی و اجتماعی سازمان تامین اجتماعی در پی وقوع زلزله غرب کشور

مشاور عالی اجرایی و دستیار مدیرعامل و معاون فرهنگی و اجتماعی سازمان تامین اجتماعی در پیامی جان باختن تعدادی از هموطنان عزیز کشور در زلزله اخیر را تسلیت گفت.

در جشنواره کتاب سال تأمین اجتماعی نویسنده، مترجم، انتشارات و پایان نامه برتر معرفی می شود

مشاور مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی در امور رسانه و دبیر شورای سیاست گذاری جشنواره کتاب سال تأمین اجتماعی گفت: انتخاب کتاب سال تأمین اجتماعی در ٤ محور شامل؛ نویسنده برتر، مترجم برتر، انتشارات برتر و پایان نامه برتر انجام می شود.

معرفی شعب تامین اجتماعی مازندران به عنوان شعب برتر کشور ازسوی سازمان تامین اجتماعی

به گزارش  آفاق انلاین ،نتیجــه ارزیابــی، ارزشــیابی و رتبه بنــدی واحدهای اجرایی (ادارات کل و شعب) سازمان تامین اجتماعی از سوی اداره کل امور استانهای این سازمان اعلام شد که در این میان نام شعب اداره کل تامین اجتماعی مازندران  به چشم میخورد.

بیشتر دانش آموختگان تخصص حداقلی برای ورود به بازار کار ندارند

استاد اقتصاد دانشگاه تأکید کرد: بسیاری از دانشگاه های کشور مهارت آموزی ندارد و بیشتردانش آموختگان تخصص حداقلی و کاربردی مورد نیاز برای ورود به بازار کار را ندارند.

انتصاب مشاور عالی اجرایی و دستیار مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی

مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی با صدور حکمی دکتر محمدرضا جعفریان را به سمت مشاور عالی اجرایی و دستیار مدیرعامل منصوب کرد.

ادارات کل و شعب برتر تامین اجتماعی معرفی شدند

نتیجــه ارزیابــی، ارزشــیابی و رتبه بنــدی واحدهای اجرایی (ادارات کل و شعب) سازمان تامین اجتماعی از سوی اداره کل امور استانهای این سازمان اعلام شد.

کارفرمایان خوش حساب برای بهره‌مندی از بخشودگی جرائم بیمه ای تا روز شنبه فرصت دارند

معاون فنی و درآمد سازمان تأمین اجتماعی گفت: کارفرمایان خوش حساب واحدهای تولیدی، صنعتی و معدنی واجد شرایط تا پایان وقت اداری روز شنبه ٢٧ شهریور ماه جاری فرصت دارند تا از طرح بخشودگی جرائم بیمه ای برخوردار شوند و نمایندگان کارگاههایی که در گذشته دچار بحران بوده اند برای برخورداری از تسهیلات فراهم شده می بایست طی روزهای باقی مانده از مهلت قانونی به شعب سازمان تأمین اجتماعی مراجعه کنند.