عکاسخانه ،موسقیکده وسینماآفاق

سرخط| آن‌چه سیل آورد و آنچه برد!

مجله فارس پلاس؛ امین رحیمی: خبرهایی که این روزها از راه می‌رسد و آمارهایی که منتشر می‌شود گاه باورنکردنی است؛ انگار سیل ره صدساله را یک‌شبه پیموده! برای آشنایی با فرصت‌های بزرگی که بارندگی سیل‌آسای امسال برای کشورمان ایجاد کرد این فیلم را ببینید:

فیلم| زنگ بعد؛ آموزش رقص مانکنی!

در چند روز اخیر کلیپ‌های متعددی از رقص دانش‌آموزان با آهنگ موسوم به «جنتلمن» در شبکه‌های مجازی در حال دست به دست شدن است. شاید در وهله اول نگاه‌ها به سمت دانش‌آموزان و یا در بحث کلان به دستگاه‌های فرهنگی معطوف شود اما سوال بزرگ این است که چرا معلمان و مسئولان مدرسه در این صحنه نقش‌آفرینی می‌کنند؟

مردم پلاس|آقا معلم و مدرسه لاکچری روستایی‌اش

می دانید «فرود نعمتی»؛ تنها مدرسه مهارت محور ایران را در منطقه ای عشایری و در 300 کیلومتری اصفهان راه اندازی کرده است؟ حساب و کتاب این مرکز آموزشی متفاوت از همه مدارسی است که تا به حال دیده‌اید و از آن‌ها شنیده‌اید.

فیلم| دیپلمات منفور

«برایان هوک» منفورترین فرد در میان دیپلمات‌های وزارت خارجه آمریکاست که به دیپلمات منفور مشهور شده است.

https://www.farsnews.com/media/13980218000903/%D9%81%DB%8C%D9%84%D9%85%7C-%D8%AF%DB%8C%D9%BE%D9%84%D9%85%D8%A7%D8%AA-%D9%85%D9%86%D9%81%D9%88%D8%B1

تجمع اعتراضی دانشجویان دانشگاه آزاد علوم و تحقیقات

در پی وقوع سانحه دردناک واژگونی اتوبوس حامل دانشجویان دانشگاه آزاد واحد علوم و تحقیقات، صبح امروز جمعی از دانشجویان در محل این دانشگاه تجمع کردند.

مرور اهم اخبار بهمن ۹۶؛ از فیش حقوقی حاج قاسم سلیمانی تا کنایه طنز آمیز روحانی به وزرای کابینه اش +فیلم

سال 96 پر از حوادث و اتفاقات مهمی بوده است که به مرور آنها می‎پردازیم.

به گزارش گروه فیلم و صوت باشگاه خبرنگاران جوان؛ بهمن ماه 96 همانند ماه‌های دیگر سال پر از اتفاقات مهم و جذاب بوده‌ است که در ادامه مروری بر مهمترین آنها خواهیم داشت.

  • فیش حقوقی حاج قاسم سلیمانی چقدر است ؟ 
     حاج حمید شفیعی فرمانده گردان غواصان کربلای 4 مهمان برنامه بدون تعارف بود و به موضوع حقوق دریافتی سردار سلیمانی       پرداخت.