جالب ،خواندنی دیدنی

نحوه محاسبه آرای مردم آمریکا چگونه است؟

هر چهار سال یک‌بار که انتخابات ریاست‌جمهوری در آمریکا برگزار می‌شود، مقایسه آمار و ارقام و سیستم رأی‌گیری همچون معمایی تا چندین روز بسیاری را در سراسر جهان سردرگم می‌کند.

اشتباهات رایج در زبان فارسی

امروزه در نوشتن های روزمره به مواردی برخورد می کنیم که علیرغم نادرست بودن، کم کم مصطلح شده و در کلامِ مردم رایج می شوند. شاید بهتر باشد ابتدا نظر خود را در رابطه با غلط و درست بیان کنم:

ویژگی های افراد باهوش

شاید حق با این افراد باشد و واقعا انسان هایی با استعداد باشند اما آنچه اهمیت پیدا می کند، نتیجه اعمال و رفتارهای کلی افراد است و دیگران با نیت، قصد و منظور آنها کاری ندارند.

ابولا چیست؟

ابولا چیست؟ ابولا (EVD) یا با نام دیگر "تب خونریزی دهنده ابولا (EHF) " یک بیماری ویروسی است که انسانها را آلوده کرده و با احتمال حدود 90 درصد فرد آلوده شده را خواهد کشت. این ویروس ابتدا از طریق حیوانات وحشی به انسان منتقل شده و سپس از طریق انسان های آلوده به این ویروس پخش و منتشر گردیده است. میزبان اصلی این بیماری نوعی خفاش است که بصورت غیر کشنده در بدن خود رشد می‌دهد.

16 نکته مهم برای زندگی بهتر

خیلی موارد هست که شاید دیر، ولی بالاخره روزی توی زندگی بهشون می رسیم. فکر کنید چقدر عالی می شد اگه توی سن کمتر اینها رو یاد می گرفتیم.این نکات کاربردی رو بخونید و سعی کنید ازینجا به بعد توی زندگی جدی ترشون بگیرید: