مجلس

جعفرزاده ایمن آبادی: رسیدگی قاطع به پرونده برداشت 16 میلیاردی دولت دهم خواسته مردم و مجلس است

دستگاه قضا نشان دهد که فرقی بین مسئولان و مردم در رسیدگی به تخلف نیست

اراده ای برای جمع آوری اطلاعات دهک های پر در آمد وجود ندارد!

این سه دهک30درصد افرادی هستند که یارانه می گیرند و بالاترین درآمد و ثروت را دارند. ممکن است حداقلی برای ثروت در نظر بگیرند و بگویند مابقی ثروت قابل تبدیل به درآمد است. افرادی که ثروت بالایی دارند چه دلیل دارد که یارانه بگیرند. خیلی از آقایانی که ثروت میلیاردی دارند درآمد و ثروتشان را پیش خود نگه نمی دارند بصورت جاری آن را جابجا می کنند و تبدیل به احسن می کنند.

سخنگوی فراکسیون ورزش مجلس در گفتگو با مهر:تیم وزیر پیشنهادی ورزش از برنامه‌هایش قوی‌تر است/ نگاه مثبت به ورزش بانوان

سخنگوی فراکسیون ورزش مجلس شورای اسلامی با اشاره به نشست روز سه شنبه این فراکسیون با گزینه پیشنهادی رئیس جمهوری برای وزارت ورزش گفت: برنامه های سلطانی فر خوب است، اما من فکر می کنم مجموعه تیمی وی قوی تر از برنامه هایش باشد.

با نظر رئیس مجلس صورت می‌گیرد:محدودیت ورود همراهان وزرای پیشنهادی به مجلس/ لابی‌گری دور از شأن مجلس است

نماینده مردم ایلام در مجلس گفت: بر اساس نظر رئیس مجلس قرار است که در روزهای منتهی به بررسی صلاحیت‌ها، هیئتی 3 الی 4نفره، وزرای پیشنهادی را در مجلس همراهی کنند.

پورابراهیمی:مجلس با توجه به توصیه رهبرانقلاب به طور کلی موافق کابینه است

 
 

نایب رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت: با توجه به توصیه مقام معظم رهبری مبنی بر هماهنگی با دولت، مجلس به طور کلی موافق کابینه است اما حساسیت هایی دارد که به عنوان مثال کسانی وارد کابینه نشوند که خدای نکرده سوابقی دال بر زاویه داشتن با نظام داشته باشند.

حسینی:بررسی صلاحیت وزرا احتمالا "چهارشنبه" به پایان می‌رسد/ روحانی دوشنبه به صحن می‌آید

عضو هیئت رئیسه مجلس گفت: مجلس فردا جلسه علنی ندارد البته کمیسیون‌ها و فراکسیون‌ها جلساتی با وزرای پیشنهادی جهت بررسی دیدگاه‌های آنان دارند.

هروی: میلی‌منفرد، دارای سوابق اجرایی و علمی گسترده‌ای است

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی بر نقش و جایگاه وزیر علوم آینده در پیشرفت علمی کشور تاکید کرد و گفت: وزیر معرفی شده دارای سوابق اجرایی و علمی گسترده‌ای است.

طیب نیا در گفت و گو با خانه ملت: گرانی و تورم را با برنامه ریزی مهار می کنم/ حذف برخی دهک ها در فاز دوم هدفمندی

وزیر پیشنهاد اقتصاد وامور دارایی با بیان اینکه برنامه های جامعی برای مهار گرانی و تورم داریم گفت: پرداخت های نقدی در فاز دوم هدفمندی یارانه ها به شکل فعلی نخواهد بود و بخشی از منابع صرف ایجاد و توسعه نظام تامین اجتماعی خواهد شد.

مصوبه تشکیل دفتر رئیس جمهور سابق از سوی مجلس هفتم ملغی شد

noimage250-200.jpg

پایگاه اطلاع رسانی دولت اعلام کرد که تشکیل دفتر رئیس جمهور سابق برای نخستین بار از سوی دولت هشتم ابلاغ و توسط مجلس هفتم ملغی شد.

35هزار پیامک در موضوع 22 بهمن قم بررسی شد/زمان بستن پرونده سال88 فرا رسیده است/مجلس دو جین وزیر دارد

سیاست > مجلس - نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس نحوه بررسی پرونده حوادث 22 بهمن شهر قم را تشریح کرد.