مجلس

زیرمیزی در کشور بیداد می‌کند

عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس گفت:‌ متأسفانه دفترچه‌های بیمه کارآیی لازم برای حمایت از بیماران را ندارد، از این‌رو تعرفه‌های درمان تنها به مردم فشار می‌آورند.

تقابل مجلس و وزیر علوم

علی عباسپورتهرانی . رییس سابق کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس

مصری:هیچ گروه و جریان سیاسی نمی‌تواند حماسه 9دی را به نام خود مصادره کند

سخنگوی هیات رئیسه مجلس با اشاره حضور گسترده مردم حماسه 9 دی برای مقابله با فتنه88، گفت: هیچ گروه و جریان سیاسی نمی‌تواند حماسه 9دی را به نام خود مصادره کند.

چای تاریخ مصرف گذشته را فرآوری و در بازار توزیع می‌کنند

نماینده مردم لنگرود در مجلس از توزیع چای‌های سنواتی که غیر قابل استفاده هستند، در داخل بازار داخل کشور خبر داد.

توافقنامه ژنو توقفگاه موقتی است/ حرکت دولت یازدهم مثبت و عقلایی است

رئیس مجلس شورای اسلامی خواسته ایران از توافقنامه ژنو را حفظ تکنولوژی هسته‌ای صلح‌آمیز و تغییر رفتار زورگویانه غربی‌ها در تحریم‌ها دانست و گفت: این توافقنامه توقفگاه موقت است.

اسناد استخدام های خویشاوند سالارانه در دولت عدالت محور

پس از مراسم تودیع و معارفه اسدالله عباسی به عنوان وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی 500 نفر بدون طی تشریفات قانونی استخدام جذب سازمان تأمین اجتماعی شدند.

۳۰۰ میلیون کارت هدیه مرتضوی به این چهار نفر

در شش ماهه نخست سال ۹۲ در قالب ۸۹۹ ردیف هزینه مجموعاً ۲۷.‌۶ میلیارد ریال پرداخت شده که نزدیک ۱۰.‌۵ میلیارد ریال از طریق بسیاری از مدیران و اعضای هیأت مدیره سازمان عمدتاً به پرسنل به نام‌های گوناگون و مقدار بسیار اندکی به درمان بیمه‌شدگان اختصاص پیدا کرده و هزینه شده است. درباره مابقی پرداخت‌های سال ۹۱ و نیمه اول ۹۲ مبالغی به شرح زیر داده شده است.

واکنش بروجردی به تذکر 20 نماینده به روحانی برای تجدیدنظر در ادامه کار ظریف

سرویس: سیاسی
رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس، حمایت همه‌جانبه را لازمه توفیق دستگاه دیپلماسی در مصاف سخت با غرب خواند.

کاهش آمار بیکاری با تزریق اعتبار به پروژه‌های عمرانی

عضو کمیسیون برنامه ،‌بودجه و محاسبات مجلس٬ با بیان اینکه اولویت دولت در زمان تنظیم لایحه بودجه 93 کل کشور تکمیل پروژه‌های نیمه‌کاره باشد٬ گفت: متاسفانه بی‌توجهی به پروژه‌هایی که سالیان طولانی از کلید خوردن آن‌ها می‌گذرد به ناتمام رها شدن آن‌ها منجر می‌شود.