مجلس

با این طرح نمایندگان نمی‌توانند در صحن لابی کنند

ابزارهای نظارتی در برخی موارد، به ابزاری برای تهدید نمایندگان مجلس از وزرا تبدیل می‌شود، به گونه‌ای که گاهی این کار را نمایندگان تا لحظه آخر نگه می‌دارند و در زمان ‌استیضاح با لابی درون صحن با پس گرفتن امضا، جلسه استیضاح را کان لم یکن می‌کنند.

خیالتان راحت، نامی از فهرست بدهکاران بانکی نخواهید شنید!

اما اینکه چرا نام این افراد‌ فاش نمی‌شود، شاید دلایل دیگری داشته باشد؛ ‌اینکه اگر کسی نام این‌ها را فاش کند، وام‌گیرنده اعتراض کند و برخی مسائل دیگر از جمله آشکار شدن همدستی‌های بین وام‌گیرنده و وام دهنده. آیا امیر خسروی اولین و آخرین فردی خواهد بود که در کشور اختلاس می‌کند و دیگر کسی نیست؟

پس از سفر پر خیر و برکت آفریقا، این بار یک نماینده به برزیل می‌رود!

حال چگونه است که انتخابات هیأت فوتبال استان به در‌خواست کمیسیون اصل نود مجلس شورای اسلامی به تعویق می‌افتد، ولی رئیس کمیته بررسی فساد در فوتبال از قضیه بی‌اطلاع است؟ اما برای بررسی فوتبال در برزیل خواهد بود؟ شاید پاسخ این پرسش این باشد که ایشان مشغول بررسی پرونده برزیل بوده‌ و از اوضاع درونی کشور ناآگاهند!

ظریف باید پاسخگوی تعلل مسئولان وزارت خارجه باشد

مهدی دواتگری در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به فوت سایه مقدسی دانش‌آموز نخبه مراغه‌ای، گفت:‌ این دانش‌آموز برای طی مراحل درمانی به همراه خانواده خود با دستور رئیس‌جمهور به آلمان اعزام شد، اما به دلیل تعلل سر کنسول‌گری ایران در فرانکفورت آلمان فوت کرد.

شوراها نماد مشارکت مردم در امور جامعه است/لزوم اجتناب مسئولان از ورود مسائل سیاسی

امیر خجسته در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری خانه ملت، با تبریک به مناسب فرا رسیدن نهم اردیبهشت روز شوراها، گفت:‌ شوراهای شهر و روستا به‌عنوان تبلور مردم‌سالاری به معنای واقعی است و مردم نمایندگانشان را بدون واسطه برای شوراها انتخاب می‌کنند.

شکایت نمایندگان مازندران از سازندگان مجموعه پایتخت

 
 
شمال نیوز: متاسفانه درسریال پایتخت ۳ هتاکی را به جای رساندن که مازندرانی ها رابه عنوان انسانهای ابله و کارشان به جز توهین به همدیگر چیزی نمی باشد .

قراربرحذف قسمت‌هایی ازمجموعه پایتخت3بود/نگرانی‌های نمایندگان مازندران برطرف نشد

رئیس رسانه ملی درباره نگرانی‌های که مجمع نمایندگان استان مازندران درباره پخش سریال پایتخت 3 داشت جلسه‌ای درحین ساخت این سریال و پیش از ایام نوروز برگزار کرد و در آن جلسه احمدی لاشکی دبیر مجمع استان مازندران حضور پیدا کرد و مراتب نگرانی مردم و مجمع نمایندگان استان مازندران را به عوامل پشت صحنه این سریال ابراز داشت.

انتظارات مجلس از دولت در اجرای فاز دوم هدفمندی/ اجرا به دور از هیاهوی سیاسی

 

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس، شیب ملایم افزایش قیمت ها به طوری که منتج به شوک اقتصادی نشود را انتظار اصلی مجلس از دولت برای اجرای مرحله دوم هدفمندی عنوان کرد.