دیدگاه

مهندس چمران در آستانه هفته بزرگداشت روابط‌عمومی با چه چیزی مخالفت کرد؟

تقی‌پور، امیرعباس - مخالفت با نامگذاری میدان یا خیابانی به نام پدر علم ارتباطات و شخصیتی که بسیاری از استادان و فعالان حوزه ارتباطات یا خود را دانشجوی ایشان دانسته و یا با مطالعه آثار ایشان توانسته‌اند در فضای ارتباطات کشور به نقش‌آفرینی بپردازند؛ آن هم توسط رئیس شورای شهری که خود علاوه بر داشتن شخصیت و جایگاه سیاسی، مقوله علم و فرهنگ را شناخته و هنرمند است جای تعجب دارد!

دکتر همت محمد نژاد،عضو هیات علمی دانشگاه : مفهوم شهرسازی

شهر خوب یافتنی نیست ،بلکه ساختنی است

تحلیل پیام نوروزی باراک اوباما

دیدگاه > ایران- حسن بهشتی‌پور*
باراک اوباما، رئیس جمهوری ایالات متحده امریکا روز دوشنبه ۲۸ اسفند (۱۸ مارس۲۰۱۳) در پیامی خطاب به مردم ایران، فرا رسیدن نوروز را تبریک گفت. آقای اوباما پیام ویدئویی خود را با کلمه «درود» آغاز کرد و برای مردم ایران «بهترین آرزوها» را خواستار شد.

تعدیل هسته‌ای در برابر اصلاح تحریم‌ها

دیدگاه > ایران- ابراهیم متقی*
مذاکرات هسته‌ای ایران و گروه 1+5در شرایطی در آلماتی قزاقستان برگزار شد که بسیاری از تحلیلگران موضوعات امنیت بین‌الملل انتظار داشتند که نتایج حاصل از مذاکرات ماهیت شفاف، دقیق و مشخص داشته باشد؛ اگرچه رئیس تیم مذاکره‌کننده ایران و گروه 1+5مذاکرات را مثبت و سودمند تلقی نمودند اما این مذاکرات تنها توانست زمینه‌های بررسی مجدد پیشنهاد ایران در جولای 2012و در چارچوب اجلاسیه گروه 1+ 5در مسکو را مورد بررسی قرار دهد.

خسرو شکیبایی : بازیگری هنر زیبا زندگی کردن است»

«خسرو شکیبایی، زاده خاک پاک تهرون، بزرگ شده بازارچه قنات‌آباد، مخلص تمام عاشقای ایرون و همین حالای ایرون. متولد هفتم فروردین 1323.

چه کسی لیاقت عضویت در شورای اسلامی شهر را دارد؟!

این روزها، مراسم و محافل عمومی شهرها، با مانور حضور نامزدهای شوراهای اسلامی شهرها و روستاها همراه شده

و چهره های مشهور و غیرمشهور، مجرب و غیرمجرب، توانمند و غیرتوانمند، از نفس افتاده ها و تازه نفس ها، شیفتگان خدمت و تشنگان قدرت، موجه ها و غیرموجه ها، آقازاده ها و بی نام و نشان ها، داراها و ندارها، یادگاران رزم و اهالی بزم، طایفه گراها و تخصص گراها، شورائیان و شورا ندیده ها، قلم بدست ها و سخنورها و زبان بازها و خلاصه مشکل دارها و بی مشکل ها، از ریز و درشت وارد گود شده و با بکارگیری تازه ترین شگردها، حسابی گرد و خاکی به راه انداخته اند!