دیدگاه

دکتر همت محمد نژاد،عضو هیات علمی دانشگاه : مفهوم شهرسازی

شهر خوب یافتنی نیست ،بلکه ساختنی است

تحلیل پیام نوروزی باراک اوباما

دیدگاه > ایران- حسن بهشتی‌پور*
باراک اوباما، رئیس جمهوری ایالات متحده امریکا روز دوشنبه ۲۸ اسفند (۱۸ مارس۲۰۱۳) در پیامی خطاب به مردم ایران، فرا رسیدن نوروز را تبریک گفت. آقای اوباما پیام ویدئویی خود را با کلمه «درود» آغاز کرد و برای مردم ایران «بهترین آرزوها» را خواستار شد.

تعدیل هسته‌ای در برابر اصلاح تحریم‌ها

دیدگاه > ایران- ابراهیم متقی*
مذاکرات هسته‌ای ایران و گروه 1+5در شرایطی در آلماتی قزاقستان برگزار شد که بسیاری از تحلیلگران موضوعات امنیت بین‌الملل انتظار داشتند که نتایج حاصل از مذاکرات ماهیت شفاف، دقیق و مشخص داشته باشد؛ اگرچه رئیس تیم مذاکره‌کننده ایران و گروه 1+5مذاکرات را مثبت و سودمند تلقی نمودند اما این مذاکرات تنها توانست زمینه‌های بررسی مجدد پیشنهاد ایران در جولای 2012و در چارچوب اجلاسیه گروه 1+ 5در مسکو را مورد بررسی قرار دهد.

خسرو شکیبایی : بازیگری هنر زیبا زندگی کردن است»

«خسرو شکیبایی، زاده خاک پاک تهرون، بزرگ شده بازارچه قنات‌آباد، مخلص تمام عاشقای ایرون و همین حالای ایرون. متولد هفتم فروردین 1323.

چه کسی لیاقت عضویت در شورای اسلامی شهر را دارد؟!

این روزها، مراسم و محافل عمومی شهرها، با مانور حضور نامزدهای شوراهای اسلامی شهرها و روستاها همراه شده

و چهره های مشهور و غیرمشهور، مجرب و غیرمجرب، توانمند و غیرتوانمند، از نفس افتاده ها و تازه نفس ها، شیفتگان خدمت و تشنگان قدرت، موجه ها و غیرموجه ها، آقازاده ها و بی نام و نشان ها، داراها و ندارها، یادگاران رزم و اهالی بزم، طایفه گراها و تخصص گراها، شورائیان و شورا ندیده ها، قلم بدست ها و سخنورها و زبان بازها و خلاصه مشکل دارها و بی مشکل ها، از ریز و درشت وارد گود شده و با بکارگیری تازه ترین شگردها، حسابی گرد و خاکی به راه انداخته اند!

ملکه نیکوکار یا پرده نشین قدرت

علی حیدری :رهیافتی بر نقش "بانوان اول" کشورها در حوزه خدمات اجتماعی

متن كامل مقاله اينجانب كه در شماره آذر ماه نشريه"مديريت ارتباطات"انتشار يافته بود.

http://www.cmmagazine.ir

دکتر همت محمدنژاد، :مهندسی فرهنگی جامعه

دکتر همت محمدنژاد،عضو هیات علمی دانشگاه

در تحول جوامع ،فذهمگ نقش اساسی وتعیین کننده  دارددرعین حال تحول میتواند فرهنگ را متاثر سازد .بنابراین فرهنگ در موفقیت وتداوم تحول ،نقشی بی بدیل دارد

 

انتخابات ریاست جمهوری و شوراها فرصت ها و تهدیدها

انتخابات تجلی شعور و اراده یک ملت است و خدا آن ملتی را سروری داد که تقدیرش به دست خویش بنوشت. .

دلایل ازدواج امام حسن با دختر اشعث و ازدواج حضرت سکینه با مصعب بن زبیر چیست؟/ چرا امام حسن در مقابل معاویه قیام نکرد؟/ آیا پیامبر به شهادت رسید؟

دین و اندیشه - دکتر محمدحسین رجبی دوانی، پژوهشگر تاریخ اسلام با حضور در کافه خبر، به سوالات خوانندگان خبرآنلاین درباره امام حسن، پیامبر اکرم و امام رضا (که درود خداوند برایشان باد)به صورت مشروح پاسخ داد.