صنعت واقتصاد

انتقاد شدید مظاهری از نرخ ‌سودهای بالای بانکی؛بانک‌ها یا قاچاق می‌کنند یا نزول‌خواری/ دولت حق ندارد برای جبران کسری بودجه دلار را گران کند

وزیر اسبق اقتصاد و رئیس کل اسبق بانک مرکزی با تاکید بر اینکه دولت حق ندارد برای جبران کسری بودجه دلار را گران کند، گفت: کار سالم و بدون رانت ، سود 25 درصد و بالاتر ندارد و مؤسساتی که چنین سودهایی می‌دهند یا در کار رانت و قاچاق هستند و یا به دام نزول خواری افتاده‌اند، ضمن اینکه معوقات بانکی به 3 برابر بالاتر از مرز بحران رسیده است

قیمت جدید بنزین و گاز

شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران قیمت های جدید فراورده های خود را اعلام کرد.

کروش: از قلعه‌نویی بپرسید شرایط اردوی تیم ملی چگونه است!

سرمربی تیم ملی فوتبال ایران که از شرایط اردویی این تیم در آفریقای‌جنوبی راضی نیست، پاسخگویی در مورد کیفیت این اردو را به سرمربی استقلال واگذار کرد! کارلوس کروش درحالی چنین اظهار نظری را مطرح کرده است که استقلال چهارشنبه شب با در اختیار داشتن ملی‌پوشانش برابر الشباب عربستان تن به شکست داد و از دور مسابقات لیگ قهرمانان آسیا حذف شد.

رئیس اتحادیه نمایشگاه داران: با اجرای فاز دوم هفمندی، خودرو گران می شود

اقتصاد > صنعت - به گفته رئیس اتحادیه نماشگاه داران خودرو با اجرای فاز دوم هدفمندی یارانه ها با افزایش قیمت خودرو رو به رو خواهیم شد.

پرویز کاظمی در کافه خبر از اقتصاد ایران در سال جاری می گوید/ ما مزیت مان خودروسازی نیست قطعه سازیم

اقتصاد > اقتصاد سیاسی - پرویز کاظمی، وزیر رفاه دولت نهم در کافه خبر درباره چشم انداز اقتصاد ایران در سال جاری توضیح می دهد.

راه پیشرفت بازار بورس جلوگیری از تصمیمات دستوری است

یکی از مهم ترین بازار های که در سال گذشته تحت تاثیر سیاست های دولت قرار داشت بازار بورس و سرمایه بود، با اینکه در اغلب کشور های دنیا بازارهای سرمایه دیگر تحت تاثیر اوامر دولتی نیست اما در ایران هنوز برخی تصمیمات دستوری نقش اصلی را در تنظیم بازار بورس و فرا بورس بازی می کند.