صنعت واقتصاد

۵ میلیون دانشجو در راه بازار کار

ورود ۴.۶ میلیون دانشجو به بازار کار طی سال‌های آینده خبری بود که دیروز علی ربیعی، وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی درباره بیکاران کشور داد.

رونمایی ایران‌چک ۵۰ هزار تومانی جدید بانک مرکزی

در مراسمی با حضور رئیس‌جمهور و مسئولان بانک مرکزی از ایران‌چک ۵۰ هزار تومانی جدید و سکه ۵ هزار ریالی یادبود میلاد امام رضا(ع) رونمایی شد.

۲۵۰ شعبه بانکی بسته شد

معاون نظارت بانک مرکزی از توقف فعالیت ۲۵۰ شعبه بانکی در کشور خبر داد و گفت: این روند درسال جاری تسریع خواهد شد.

آخرین قیمت خودروهای داخلی در بازار

چند ماهی است که رکود بازار خرید و فروش خودرو تشدید پیدا کرده و کمتر خریداری در آن دیده می‌شود. حتی فروش‌های ویژه خودروسازان هم در رونق بازار تأثیری نداشته و مردم همچنان تمایلی به خرید خودرو ندارند.

آیا فروش اقساطی خودرو به رفع رکود بازارکمک خواهد کرد؟

رکود بازار خودرو و نبود خریدار برای تولیدات شرکت‌های خودروساز باعث شد خودروسازان برای فروش محصولات خود به عرضه اقساطی روی بیاورند.

دلار ارزان و سکه گران شد

آخرین تحولات بازار طلا و ارز، از افزایش 4500 تومانی قیمت سکه و کاهش 6 تومانی قیمت دلار حکایت دارد.

کاهش قیمت خودروهای داخلی همچنان ادامه دارد

در هفته جاری روند کاهش قیمت خودروهای داخلی در بازار آزاد همچنان ادامه دارد.

رده‌بندی رضایتمندی مشتریان از کیفیت خودروهای سواری

شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران رده‌بندی رضایتمندی مشتریان از کیفیت خودروهای سواری عرضه شده در بازار ایران در شش ماه دوم سال 1393 را، منتشر کرد.

رفع تحریم ها امکان اتصال به بورس سوئیس را فراهم می سازد

مدیر امور بین الملل انجمن تولیدکنندگان و صادرکنندگان سنگ آهن گفت: اکنون بهترین مقصد برای صادرات سنگ آهن بورس سنگاپور است که باید از طریق بورس کالای ایران در آسیا صورت گیرد لذاا بعد از برطرف شدن تحریم ها باید امکان اتصال به بورس سوئیس را فراهم کرد.

توسعه نسل های سوم و چهارم اپراتورها براساس مفاد الحاقیه موافقت نامه پروانه است

رییس سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی وزارت ارتباطات و فن آوری اطلاعات گفت: توسعه نسل های سوم و چهارم اپراتورها براساس مفاد الحاقیه موافقت نامه پروانه است

واکنش به نصب دکل های مخابرات/ شهر صاحب دارد

عضو شورای اسلامی شهر تهران در واکنش به نصب دکل های مخابرات در سطح پایتخت، گفت: شهر صاحب دارد و ما باید از حقوق شهروندان دفاع کنیم.

تشدید بحران آب در گلستان با 15 هزار چاه غیرمجاز

گرگان - ایرنا - معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار گلستان گفت که با وجود کمبود آب در این استان، استحصال بی رویه از حدود 15 هزار چاه غیر مجاز برای مصارف کشاورزی باعث تشدید بحران آب شده است.