اجتماعی

صافدل خبر داد: سناریوی قیمت ثابت ارز در کمیته‌های ویژه/ رهبری بازار ارز دست کیست

معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت با بیان اینکه اتاق مبادلات ارزی می‌تواند رهبری بازار ارز را برعهده بگیرد، گفت: نرخ‌های متعددی به منظور در نظر گرفتن یک قیمت ثابت برای انواع ارز پیشنهاد شده که در کمیته‌های کارشناسی ویژه این امر در حال بررسی است

پیام تسلیت رهبر معظم انقلاب در پی درگذشت آیت‌الله ملک حسینی

حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی عصر امروز (شنبه) با صدور پیامی درگذشت عالم مجاهد آیت الله آقای حاج سید کرامت الله ملک حسینی، نماینده ولی فقیه و نماینده مردم استان کهگیلویه و بویراحمد در مجلس خبرگان رهبری را تسلیت گفتند.

نفرات برتر مسابقات استاني رشته‌هاي حفظ، قرائت، ترتيل و مفاهيم قران

در حاشيه اختتاميه مسابقات قرآني كاركنان تأمين اجتماعي استان مازندران كه در سالن اجتماعات تأمين اجتماعي شعبه  بابلسر برگزار شد، گفت: به‌مدت دو روز 50 نفر از آقايان و 30 نفر از بانوان استان در دو بخش آقايان و بانوان در رشته‌هاي حفظ، قرائت، ترتيل، مفاهيم ‌به رقابت پرداختند.

مطالبات تأمین‌اجتماعی این استان به بیش از 2هزار میلیارد ریال رسید

به گزارش اداره‌ کل روابط عمومی سازمان تأمین‌اجتماعی، سیدمحمد نجفی با بیان این مطلب خاطرنشان کرد: درحال‌حاضر مصارف تأمین‌اجتماعی این استان از منابع درآمدی پیشی گرفته و سازمان تأمین‌اجتماعی به منظور افزایش کیفیت و تنوع خدمات به بیمه‌شدگان به تأمین منابع درآمدی از محل وصول حق‌بیمه‌ها نیاز دارد.
وی با اشاره به افزایش 50 درصدی بیمه‌شدگان در سال‌های اخیر، تعداد بیمه‌شدگان اصلی در استان مازندران را 517 هزار و 238 نفر و تعداد مستمری‌بگیران این استان را 85 هزار و 149 نفر بیان کرد و گفت: درحال‌حاضر یک‌میلیون و 419 هزار و 69 نفر از بیمه‌شدگان اصلی و تبعی از خدمات سازمان تأمین‌اجتماعی در استان مازندران بهره‌مند می‌شوند.
نجفی بااشاره به اینکه میانگین پرداختی به هر مستمری‌بگیر در سال 91 حدود 6 میلیون ریال است ، گفت: در سال‌جاری 21 هزار و 400 نفر از تسهیلات این اداره‌کل در بخش‌های کمک هزینه ازدواج، کمک هزینه سفر بیماران، هزینه کفن و دفن و کمک بارداری بهره‌مند شدند.

خدمتگزاري خالصانه به مردم مايه رستگاري انسان ومانع سقوط اوست


به گزارش آفاق انلاین :سيد محمد نجفي مديركل تامين اجتماعي استان مازندران در سلسله ديدارهاي چهره به چهره در منطقه غرب مازندران در جمع برخي كارفرمايان ،بيمه شدگان وبازشستگان اين شهرستان مهم ترين دغدغه كاركنان تامين اجتماعي مازندران را كسب رضايتمندي مخاطبان برشمرد وگفت: خدمت در سازمان تامين اجتماعي به جهت ارتباط با اقشار محروم جامعه بسيار ارزشمند است .

انس با قرآن و ترويج فرهنگ قرآني تعالي‌بخش بوده و موجبات آرامش روحي خانواده و جامعه را فراهم مي‌كند 16:5


سيدمحمد نجفي، مديركل تأمين اجتماعي مازندران‌ امروز دوشنبه، 10 مهرماه درآئين افتتا حيه برگزاري مسابقات قرآني كاركنان تأمين اجتماعي استان مازندران كه در سالن اجتماعات تأمين اجتماعي بابلسر برگزار شد، با اشاره به اينكه بكارگيري توصيه‌هاي آموزه‌هاي ديني نوعي انسان‌سازي است، گفت: انس با قرآن و ترويج فرهنگ قرآني تعالي‌بخش بوده و موجبات آرامش روحي خانواده و جامعه را فراهم مي‌كند.

جلسه شورای اداری تامین اجتماعی استان مازندران

سرویس خبری  آفاق انلاین :دومين جلسه شوراي اداري تامين اجتماعي استان مازندران با حضورسيد محمد نجفي مديركل تامين اجتماعي استان در شهرستان رامسر برگزارشد. دراين جلسه سيدمحمد نجفي ،مديركل تامين اجتماعي مازندران بر اهميت اطلاع رساني دقيق وهمه جانبه در خصوص قانون بخشودگي جرائم بيمه اي كارفرمايان تاكيد كرد