اجتماعی

بایدها و نبایدهای یک کوله پشتی مناسب برای کودکان

کوله‌پشتی‌ها وسیله‌ای راحت برای دانش‌آموزان برای انتقال وسایلشان هستند. اما کارشناسان می‌گویند اگر به‌درستی به کار نروند،‌ می‌توانند باعث آسیب‌دیدگی پشت، گردن و شانه بچه‌ها شوند.

در اتاق تاریک و بدون نور بخوابید

بدن انسان به گونه ای آفریده شده است که مناسب ترین حالت برای آن، چرخه طبیعی شبانه روز است. ساعت بیولوژیکی بدن با تمام سیستم های داخلی در تعامل است. تغییر میزان هورمون ها و حتی اصلاح کدهای ژنتیکی به عهده این ساعت بیولوژیکی است.

مقررات پوششی دانشگاه های معتبر جهان

در تمام دانشگاه های دنیا قوانین ویژه انضباطی در زمینه پوشش و جهت حفظ و حراست از کیان اشخاص و محیط علمی تعیین شده است.شایان ذکر است که ضوابط پوشش در وب سایت این دانشگاه‌ها جهت اطلاع دانشجویان گذارده شده تا از طریق (Student handbook) و یا در (Student dress code) از این کدها و مقررات پوششی مطلع و آگاه شوند.

نتایج نهایی آزمون دکتری اعلام شد

مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور گفت: اسامی 10 هزار و 193 پذیرفته شده نهایی آزمون دکتری Ph.D نیمه متمرکز سال 94 از طریق سایت سازمان سنجش www.sanjesh.org اعلام شد.

دانش آموزان می تواننددو بار در امتحانات نهایی شرکت کنند.

عصر دوشنبه، شورای عالی آموزش و پرورش یک تصمیم مهم گرفت. جلسه عصرگاهی این شورا تا دیروقت ادامه یافت به همین علت تصمیم مهم آنها روز گذشته به اطلاع رسانه‌ها رسید.

یارانه نقدی چه کسانی این دوره قطع می‌شود؟

فاز جدید حذف یارانه اقشار مرفه همزمان با واریز یارانه نقدی مردادماه کلید خواهد خورد.

کشور تحت تاثیر موج گرمایی قرار گرفته است

مدیرگروه پژوهشی و هواشناسی دینامیک و هم دیدی پژوهشکده هواشناسی و علوم جو گفت: سراسر کشور به ویژه نوار شمالی تحت تاثیر پدیده موج گرمایی قرار گرفته است که در این فصل تقریبا غیرعادی است.

نتایج نهایی آزمون دکتری۲۸ مرداد اعلام می‌شود

مشاور عالی رئیس سازمان سنجش آموزش کشور با بیان جزئیات و آمارهایی از نتایج آزمون ورودی دوره دکتری نیمه‌متمرکز سال ۹۴ گفت: نتایج نهایی آزمون چهارشنبه ۲۸ مرداد اعلام می‌شود.

زمین‌لرزه‌های جوادآباد تهران خسارتی نداشت

مدیرکل بحران استان تهران اعلام کرد که دو زمین لرزه ۴.۱ و ۳.۴ ریشتری جوادآباد تهران خسارت و تلفاتی نداشته است.

وقوع زمین لرزه‌ در مرز استانهای تهران و سمنان

رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر از وضعیت آماده باش (نارنجی) برای استان تهران در پی وقوع زمین لرزه‌ای در مرز استانهای تهران و سمنان خبر داد.

خبر بازگشایی مدارس در روزهای پنج‌شنبه تکذیب شد

مدیرکل روابط عمومی آموزش و پرورش شهر تهران ضمن تکذیب خبر منتشر شده درباره بازگشایی مدارس در روزهای پنج‌شنبه گفت: هنوز تصمیم جدیدی درباره بازگشایی مدارس در روزهای پنج‌شنبه اتخاذ نشده است.

انتصاب مهندس شیرزاد به سمت مسئول روابط عمومی تربیت بدنی بسیج مازندران

 
طی حکمی از سوی سرهنگ میرجمال جلیلیان مسئول تربیت بدنی سپاه کربلای مازندران حسن شیرزاد به سمت مسیول روابط عمومی تربیت بدنی بسیج مازندران  منصوب شد